+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Івано-Франківськ – пакети банан і майка з логотипом

Сьогодні поліетиленова продукція є надзвичайно затребуваною і необхідною у всіх сферах економіки, а ми навіть перестали помічати те, що поліетиленові пакети використовуємо і застосовуємо повсякдень у своєму побуті. В Івано-Франківську, як і в усій країні, поліетиленові пакети використовуються у багатьох підприємствах громадського харчування, торгівельних мережах, комерційних організаціях, мистецтвознавській сфері та в промисловості загалом.

 

Поліетиленові пакети в Івано-Франківську

 

поліетиленові пакети Івано-ФранківськНайбільш поширеними серед усієї використовуваної поліетиленової продукції в Івано-Франківську стали пакети двох типів – пакети «майка» та «банан». Через відмінності у конструкції поліетиленових ручок пакети майка і банан мають різну щільність поліетилену та різні стандартні розміри. Серед цих двох типів пакети майка лідирують за масштабністю виробництва, оскільки вони дешевші за пакети банан, більш практичні і мають вищу вантажопідйомність за невеликої щільності поліетилену. Водночас, пакети банан Івано-Франківськ використовує як більш презентабельний варіант упаковки та застосовує для позиціонування місцевих брендів і торгових марок. Пакети банан можуть бути з укріпленими та неукріпленими ручками.

 

Друк на пакетах

 

Для нанесення друку використовують пакети майка і пакети банан у малих і великих тиражах. Оскільки на сьогоднішній день пакети з логотипом є одними з найефективніших носіїв реклами, майже всі комерційні організації Івано-Франківська використовують поліетиленові пакети з надрукованими логотипами і зображеннями. Пакети майка з логотипом Івано-Франківськ застосовує найбільше, оскільки левова частка усіх торгівельних організацій користується саме таким типом пакетів. Крім цього, вони найбільш практичні для користування кожною людиною у побуті. Таким чином, пакет використовується неодноразово і при цьому рекламну інформацію, що розміщена на ньому, бачать тисячі людей. Для нанесення логотипів та зображень на поліетиленові пакети ми використовуємо флексодрук, що є найбільш економним та екологічним варіантом з поміж інших методів нанесення зображень.

 

Заказ пакетів з логотипами в Івано-Франківську

 

пакети з логотипом Івано-ФранківськЯк правило, підприємства Івано-Франківська виробництво необхідного типу пакетів і потрібний логотип на них замовляють у однієї компанії, що займається випуском поліетиленової продукції. На сьогодні як у місті, так і в Україні таких компаній існує безліч, але компанія УкрПак вирізняється своїм асортиментом та вигідним співвідношенням ціна-якість. Наші клієнти, перш за все, обирають тип пакету, їх тираж, колір, товщина матеріалу та необхідне зображення.

 

Пакети майка з логотипом в Івано-Франківську замовляється більш за все для торгівельних мереж супермаркетів та закладів швидкого харчування. Для покупців таких мережевих закладів ці пакети стають найоптимальнішою фірмовою упаковкою, а підприємства мають можливість найбільш повно і вичерпно передати всю необхідну інформацію про себе. Все залежить від того, яка маркетингова ціль ставиться перед підприємством і як воно хоче себе позиціонувати.

 

Пакети банан з логотипом частіше замовляються магазинами одягу, взуття, косметики, біжутерії і аксесуарів та під час проведення найрізноманітніших промо-акцій, рекламних заходів, презентацій і виставок. У виробництві обох типів пакетів ми використовуємо полімерні матеріали, що відповідають усім необхідним гігієнічним нормам і стандартам України. Завдяки цьому пакети можуть використовуватися для подальшої упаковки і транспортування будь-яких продуктів харчування.

 

Для замовлення пакетів майка і банан зателефонуйте за номерами: +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022