+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети поліетиленові: виробництво поліетиленових пакетів

Вибираючи партнера на виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення, сміливо зупиняйте свій вибір на компанії «УкрПак». Висока європейська якість всієї лінійки продукції, оперативні терміни виконання замовлень і ціни, приємно дивують своєю доступністю.

 

Якість продукції гарантована наявністю власних виробничих потужностей і згуртованим колективом фахівців, що працюють на ринку поліетиленової упаковки з 2009 року.

 

Переваги поліетиленових пакетів:

 

невисокий вага;

 

висока міцність;

 

можливість замовити поліетиленові пакети з логотипом дозволяє забезпечити товару оригінальну і привабливу упаковку;

 

захист від вологи;

 

ціна на поліетиленові пакети оптом дозволяє придбати упаковку за мінімальною ціною.

 

Які поліетиленові пакети можна замовити на виробництві УкрПак

 

поліетиленові пакети Якщо Вам необхідно виготовлення пакетів, широкий асортимент виробів, що випускаються нами, дозволить Вам підібрати оптимальний варіант. На вибір наших клієнтів пакети наступних типів:

 

«Майка» (товщина стінок від 7 до 50 мкм). Активно використовуються для фасування, зберігання та перевезення харчових, а також нехарчових продуктів. За рахунок бічних фальців місткість пакету збільшується.

 

З вирубний ручкою (товщина стінок від 15 до 80 мкм). Характеризуються презентабельним зовнішнім виглядом і гарним показником середньої вантажопідйомності. Вам необхідно купити поліетиленові пакети даного типу? У нас Ви можете замовити як стандартні моделі, так і укріплені рейтером.

 

З петлевою ручкою (товщина стінок від 15 до 60 мкм). Пакети даного типу практично не деформуються при наповненні товарами і зберігають естетично довершений вигляд. Активно використовуються для розміщення логотипу і реклами.

 

Фасувальні (максимальна товщина стінок 14 мкм). Це недорога упаковка. На вибір наших замовників пакети в рулонах без втулки і з втулкою.

 

Поліетиленові пакети на замовлення для всіх споживачів

 

виробництво поліетиленових пакетів У нас замовляють поліетиленові пакети дрібні і великі роздрібні мережі, компанії, що займаються виробництвом харчових продуктів, напівфабрикатів, хлібобулочних виробів, сувенірів, одягу, взуття, іграшок, добрив та інших товарів. Довіривши виробництво поліетиленових пакетів нашої компанії, Ви отримаєте:

 

1. Оперативне виконання Вашого замовлення завдяки використанню сучасного обладнання. Замовлення доставляється точно в обумовлений термін.

 

2. Відповідність продукції вимогам замовників. На етапі випуску продукції виробляється контроль її якості.

 

3. Оптимальну вартість виробів завдяки мінімізації витрат на виробничий процес.

 

4. Високоякісний друк на поліетиленових пакетах. Дизайн може бути розроблений вашими дизайнерами і узгоджений з нашими досвідченими фахівцями-друкарями. На вибір наші менеджери запропонують різні варіанти виготовлення продукції. Ми використовуємо такий популярний сьогодні флексографічний друк.

 

Нашим клієнтам ми надаємо можливість замовлення нестандартної продукції. Якщо Вам необхідна компанія, яка виробляє пакети на замовлення, що відрізняються від стандартних технічних параметрів - сміливо звертайтеся до нас. Ми пропонуємо не просто поліетиленові пакети, ми пропонуємо високу якість, привабливий дизайн, зручність і практичність.

 

Якщо Вашому бізнесу потрібні поліетиленові пакети оптом, в особі нашої виробничої компанії ви можете знайти надійного партнера. Оптова ціна і якість наших пакетів з поліетилену не залишить вас байдужими.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022