+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виготовлення та друк пакетів банан - надійний спосіб реклами

За останні роки обладнання та матеріали, що використовуються для виробництва поліетиленової упаковки, зазнали істотних змін, отримали вдосконалені властивості і більш широку сферу застосування. Сьогодні в компанії УкрПак можна купити пакети банан, які відрізняються підвищеною міцністю і зручністю і ефективно використовуються для реклами.

 

Наша компанія приймає замовлення на виготовлення пакетів з друком реклами вже більше 10 років. Це пріоритетний напрямок нашої діяльності. З кожним роком кількість бажаючих замовити у нас унікальну упаковку з рекламою своєї фірми стає все більше. Збільшення попиту обумовлено доступністю, широким поширенням і зручністю пакувальної продукції УкрПак.

 

Причини купити пакети банан з друком реклами

 

купити пакети банан Виготовлення та друк пакетів з рекламою - затребувана на ринку послуга через практичність виробів, гарні експлуатаційні властивості і не тільки. Упаковка має низку інших не менш важливих переваг:

 

підвищену зносостійкість;

 

універсальність;

 

міцність;

 

стійкість до стирання;

 

м'якість;

 

зручність у використанні.

 

Замовивши виготовлення і друк пакетів з логотипом, ви отримаєте ефективну рекламу за доступною ціною, яка буде працювати на вас.

 

Щоб максимально продовжити термін служби упаковки, а, отже, і збільшити термін дії реклами, у нас можна замовити пакети банан з укріпленої ручкою. Домогтися такого результату дозволяє сучасне обладнання, а також використання спеціальних рейтерів, виготовлених з високоякісного поліетилену. Вони допомагають розподілити вагу товару більш рівномірно і збільшити показник вантажопідйомності.

 

Кріплення поліетиленовою вставки проводиться двома методами. Так, при гарячому зварюванні цей елемент приварюють до ручки зсередини. І хоча на поверхні утворюється невеликий шов, термін експлуатації виробів стає в рази більшим. При холодному зварюванні додаткова вставка приклеюється до пакету. При цьому якість нанесеного раніше малюнка або зображення залишається без змін.

 

За допомогою флексографічного друку ми наносимо слоган або логотип на вироблену продукцію, що забезпечує необхідний рекламний ефект, широке охоплення потенційної аудиторії і підвищення лояльності споживачів. Надалі подібні пакети можна використовувати для проведення промо-акцій або в якості корпоративних подарунків.

 

Замовити виготовлення пакетів банан з друком реклами на виробництві УкрПак

 

друк реклами на пакетах Наше виробництво вже багато років працює на вітчизняному ринку і володіє вагомим досвідом в даній сфері. Ви можете замовити виготовлення виробів за певними параметрами, вказавши необхідний розмір, щільність, колір та інші характеристики.

 

Розміщення замовлення на виготовлення пакетів банан з друком реклами у нас дуже вигідно. У списку переваг співпраці з компанією УкрПак:

 

застосування високотехнологічного обладнання;

 

висока якість продукції;

 

дотримання обумовлених термінів;

 

оперативна доставка;

 

ціни виробника.

 

Ви можете вибрати і замовити у нас нанесення зображення на пакети з різними характеристиками. Матеріал: поліетилен низького / середнього / високого тиску.

 

Компанія УкрПак виділяється серед конкурентів, займаючи лідируючі позиції вже довгі роки. Це досягається завдяки уважному ставленню, як до продукції, що виготовляється, так і до обслуговування клієнтів. На нашому сайті ви можете просто і зручно ознайомитися з нашим базовим асортиментом. Для отримання більш детальної інформації та оформлення заявки зверніться до наших менеджерів, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022