+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пластикові пакети

Поліетиленова продукція продовжує бути лідером на ринку пакувальних виробів. Простота, зручність, а також дешевизна зробили її дуже популярною і затребуваною. Кожного дня магазини та супермаркети замовляють велику кількість пластикових пакетів. У зв’язку з цим виробники пакетів прагнуть випускати найкращі зразки такої продукції.

 

пластикові пакети Популярним вітчизняним виробником поліетиленових пакетів є виробнича компанії УкрПак. Ми пропонуємо різноманітні поліетиленові вироби, та найбільш популярні види пакетів: майка, банан, фасувальні, що представлені у нас в асортименті. Крім того у нас ви можете зробити індивідуальне замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів із особливими параметрами, що потрібні клієнту.

 

Незважаючи на основне призначення пакетів в якості упаковки, наші клієнти звикли використовувати їх з метою просування бренду. Реклама на пластикових пакетах допомагає гідно представити товар на ринку та дозволяє підвищити впізнаваність фірми. Пакети ідеально підходять для нанесення на їх поверхню будь-яких логотипів.

 

Фірмове зображення на пакеті полегшує процес пошуку товару серед широкого асортименту схожих найменувань. Найчастіше людина спершу звертає увагу на емблему фірми на упаковці, а вже потім на сам товар. Логотип дозволяє підтримувати зв'язок між покупцем та виробником або реалізатором продукції. Корпоративне зображення можна з легкістю нанести на пакети, ручки та інші маленькі сувеніри від компанії. Пакети з логотипом – найкращий та найпростіший спосіб просування фірми на ринку.

 

Виробництво пластикових пакетів

 

Поліетиленові пакети виготовляють із полімерної сировини. Сировиною для виготовлення пакетів є гранули поліетилену. Їх перероблюють в поліетиленовий рукав за допомогою спеціального екструзивного обладнання. При виготовленні пакетів, гранули змішують разом з барвниками та різними засобами для покращення якості плівки. Усі компоненти нагріваються та утворюють однорідну масу.

 

Поліетиленовий рукав формується у екструзивному апараті. Розплавлена маса проходить через спеціальний отвір, робиться обдув повітрям, після чого утворюється поліетиленова плівка. Для того щоб у подальшому шар фарби ліг рівномірно та надовго прикрасив пакет, плівку перед друком потрібно обробити коронним розрядом. Після цього вона готова до нанесення логотипу.

 

замовити пластикові пакети Компанія УкрПак друкує зображення флексографічним способом. Такий метод дозволяє виготовляти пластикові пакети з будь-яким логотипом. Для цього використовують спеціальні кліше та фарби, що закріплюються на гнучких поверхнях. Кліше виготовляють із фотополімерних пластин. Спочатку фарба потрапляє на кліше, а вже потім передруковується на пластикову поверхню. Логотип на пакетах завдяки флексографії виходить набагато якіснішим і яскравішим, ніж при інших методах друку. Крім того цей метод дозволяє непогано заощадити бюджет фірми.

 

Де замовити пластикові пакети

 

Замовити пластикові пакети можна в компанії УкрПак. Наше виробництво працює з 2009 року. За роки роботи на ринку пакувальної продукції компанія виготовила тисячі тиражів оптових замовлень. Великий обсяг роботи свідчить про довіру наших замовників.

 

Компанія УкрПак виготовляє пластикові пакети у будь-який кількості. Зробити замовлення Ви можете у нашого менеджера. Це дуже швидко і просто: ви вказуєте необхідний вид пакетів, його розміри, орієнтовний тираж, матеріал пакетів, необхідність друку зображення.

 

Для того щоб вам було зручно отримати своє замовлення ми організували доставку по всій Україні. Замовляйте пластикові пакети у надійного вітчизняного виробника! 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022