+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом для B2C і B2B компаній

Пакети з логотипом однаково знадобляться компаніям сегмента B2C і B2B. Це практичний елемент корпоративного стилю і ефективний рекламний носій. Клієнти оцінять зручність, складаючи придбані товари в пакет з фірмовою символікою. Замовники послуг відзначать високий сервіс і клієнтоорієнтованість компанії, несучи з собою оформлені документи в фірмовому пакеті.

 

Брендовані пакети можна використовувати для упаковки роздаткового матеріалу на виставках, конференціях, презентаціях, семінарах. Це також відмінний спосіб оформлення корпоративних подарунків. Крім логотипу фірмовий пакет може містити контактну інформацію, адресу і сайт. Друк пакетів - це відмінний спосіб нагадати про себе клієнтам і діловим партнерам і підвищити впізнаваність бренду.

 

Види брендованих пакетів

 

пакет з логотипом Виробнича фірма «УкрПак» виготовляє будь-які види пакетів на вимогу замовника:

 

пакети з вирубними ручками;

 

пакети-майка;

 

пакети з петльовими ручками.

 

Якщо Вам необхідно замовити щільні поліетиленові пакети з фірмовим логотипом або якимось своїм зображенням, то ви звернулися за адресою. Такі пакети називаються ПВТ-пакетами, що означає, що вони виготовлені з поліетилену високого тиску.

 

Друк на ПВТ пакетах на замовлення є досить популярною послугою, адже пакет з логотипом вашої компанії є відмінною рекламою і, безумовно, дуже корисний в побуті для ваших клієнтів. Більш того, вже давно хорошим тоном є видавати покупцям і партнерам товари саме у фірмовій упаковці.

 

Компанія УкрПак пропонує замовити пакети ПВТ з нанесенням логотипу організації. Надійна упаковка підходить для фасування та зберігання харчових продуктів, промтоварів, що робить її ефективним носієм реклами. Для виготовлення поліетиленових пакетів використовується високотехнологічне обладнання, що дозволяє випускати замовлену продукцію в обумовлені терміни за оптимальними розцінками.

 

Виграшні особливості ПВТ-пакетів з логотипом для B2C і B2B компаній

 

пакети з логотипом Наша фірмова пакувальна продукція з друком має наступні переваги:

 

міцність на розрив;

 

стійкість до механічних впливів;

 

несприйнятливість до негативних факторів ззовні;

 

естетичність завдяки привабливому блиску, гладкості;

 

відсутність шелестіння;

 

збереження презентабельного вигляду протягом тривалого періоду.

 

Вироби підходять для пакування сувенірів, косметики, товарів в аптеках, бутіках, торгових центрах. Вдалим маркетинговим ходом стане застосування оригінальної упаковки під час проведення промоакцій, рекламних кампаній.

 

Пропоновані в нашій компанії пакети ПВТ з логотипом допоможуть вам:

 

покращити впізнаваність підприємства, бренду з мінімальними фінансовими вкладеннями;

 

донести зацікавленої аудиторії відомості про види послуг фірми;

 

сформувати іміджеву привабливість у потенційних клієнтів, партнерів.

 

Нанесення написів, малюнків на пакети ПВТ з логотипом дає можливість барвисто і якісно відобразити рекламне посилання. Поверхня відмінно контактує з фарбами, рівномірно забарвлюється і зберігає стартовий вид незалежно від інтенсивності експлуатації пакувального матеріалу.

 

Завдяки використанню флексодруку нанесення зображень відбувається автоматизованим способом, використовується для оптових замовлень (більше 10 тис.екз.), коштує недорого, виконується в короткі терміни.

 

Причини оформити замовлення на пакети з логотипом у нас

 

Ціна на пакети ПВТ з логотипом, встановлена в нашій компанії, відрізняється доступністю і може бути знижена з урахуванням індивідуального підходу до вимог замовника, тривалості співпраці. За бажанням клієнта будуть підготовлені пакети з донними / бічними складками, з вирізними укріпленими / неукріпленими або петльовими ручками.

 

Спілкування з менеджерами дозволить більш швидко підібрати форму і розміри пакетів, обговорити тираж, визначитися з оплатою і доставкою.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022