+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Флексографічний друк

Широке розповсюдження поліетиленових пакетів здійснило справжню революцію у пакувальній сфері. Завдяки зручним та дешевим виробам із поліетилену стало можливим швидке упакування усіх видів товарів. Ці зміни призвели до неабиякої популярності пакетів майка та банан. Зробити пакети ще більш затребуваними допомогли спеціальні технології нанесення друкованого зображення, зокрема флексографічний друк. Логотип розміщений на поліетиленовій упаковці тільки підвищив її цінність.

 

флексографічний друк Унікальним способом друку являється флексографія. Це поняття означає нанесення будь-якого зображення на поліетилен або інший матеріал за допомогою гнучких флексоформ та екологічних фарб. Цей метод дуже широко використовують фірми, які займаються створенням рекламної продукції, етикеток, різної упаковки. Він поєднує у собі економічність, а також можливість високої тиражності друку. Простота підготовки до друку також є його перевагою. Перед тим як розпочати друк достатньо виготовити кліше із фотополімеру, а також підготувати фарби на водній чи спиртовій основі.

 

Особливістю флексографічного друку є те, що гнучке кліше дозволяє наносити зображення не тільки на гнучкі матеріали, але і на матеріали з грубою фактурою. Також форма дозволяє регулювати тиск на поверхню матеріалу. Такі властивості є незамінними під час друку пакетів та іншої рекламної продукції.

Важливо також підкреслити економічну вигідність флексографічного друку. Гнучка форма розрахована на 1-5 млн. відбитків. Потужності флексографічних апаратів дозволяють виготовити партію пакетів з логотипом за розумну вартість.

 

Як відбувається друк пакетів

 

Для виробництва пакетів на першому етапі виготовляється поліетиленова плівка, а потім на неї друкується потрібне зображення. Так, гранули поліетилену розплавляють в екструзійних апаратах, де вони набувають вигляду однорідної маси. Значно покращити якість виробів із поліетилену дозволяють спеціальні добавки, які також піддають екструзії. В результаті отриману масу просувають через спеціальний отвір апарату, де вона набуває вигляду поліетиленової плівки.

 

Друк пакетів відбувається таким чином – спочатку форму покривають фарбою, потім кліше торкається поліетиленової плівки, де залишає високоякісний відбиток. Анілоксовий валик має спеціальні комірки, які переносять потрібну кількість чорнила на плівку. Весь процес є високотехнологічним, тому друк пакетів відбувається дуже швидко.

 

виробництво пакетів із друком Після того як на плівку нанесли зображення вона потрапляє в пакеторобну машину, де приймає вигляд поліетиленового пакету. Після чого залишається лише сформувати ручку за допомогою вирубних пресів. Готові поліетиленові пакети відбирають та фасують у необхідній кількості. Після проведення контрольної перевірки вони готові до продажу.

 

Де замовити флексографічний друк

 

Вибір виробництва для нанесення флексографічного друку – дуже відповідальний етап, оскільки від якості цього процесу залежить зовнішній вигляд продукції. УкрПак пропонує друк пакетів будь-якого типу на власному обладнанні. Окрім цього ми гарантуємо весь цикл виробництва пакетів, а не тільки один технологічний етап. Наші пакети виготовляються із якісних поліетиленових гранул, тому ці вироби мають високу міцність та надійність.

 

Компанія УкрПак займається виробництвом якісних та яскравих пакетів. У цьому нам допомагає спеціальне обладнання. Флексографічний друк дозволяє значно спростити процес виготовлення поліетиленової продукції з логотипом.

 

Замовити такі пакети дуже просто: для цього потрібно лише зв’язатись із нашим менеджером. УкрПак доставить свою продукцію в будь-який куточок України. 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022