+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовити пакети банан Львів, з друком логотипу, оптова ціна

Пакети банан Львів

 

Наше підприємство здійснює вигідні поставки у Львів фірмових пакувальних виробів, включаючи пакети банан з друком логотипу. Компанія «УкрПак» - відоме українське виробництво, яке виготовляє пакети банан в різних модифікаціях, гарантуючи постачання якісних фірмових поліетиленових кульків.

 

Пакети банан у Львові - це найбільш популярний різновид брендованих поліетиленових кульків, необхідний для роботи фірмових магазинів. Ми впевнені, що для вас буде важливим співпрацювати з надійним виробником, що має бездоганну репутацію - УкрПак вже більше 10 років успішно працює на ринку.

 

Рекомендуємо замовляти у нас пакети банан з логотипом, оскільки це буде для вас найефективнішою рекламою. Весь цикл робіт у нас виконується на власному обладнанні, що є запорукою якості виробів, що випускаються нами.

 

Щоб замовити пакети банан у Львів, телефонуйте за телефонами ☎ 096-556-72-72, 095-556-72-72. У нас також можна одночасно придбати будь-які інші пакувальні вироби з нашого каталогу товарів, що можуть зацікавити вас. Наші менеджери допоможуть визначитися вам з правильним вибором, швидко зроблять прорахунок замовлення. По електронній пошті ви завжди можете скинути нам макет зображення для друку на пакетах, і будь-яку іншу важливу інформацію, яка буде необхідна для обробки вашого замовлення і запуску його у виробництво.

 

Звертаючись до нас, ви отримуєте унікальну можливість купити пакети банан під замовлення з нанесенням логотипу. Можливі різновиди виробів – пакети банан, з посиленням, з донною складкою. Мінімальна партія залежить від індивідуальних параметрів замовлення (уточнюйте у відділі продажів). У нас найкраща ціна на пакети банан у Львові, є додаткові знижки для великого опту.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022