+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Реклама бренду на пакетах з логотипом

Кожна торгова фірма хоче виділятися серед величезної кількості інших компаній, бути впізнаваною і популярною. Таке прагнення є нормальним. Пакети з логотипом - це не дорога, а головне дієва реклама. Заповзятливі бізнесмени давно взяли на озброєння їх рекламні можливості. Такі кульки можна продавати і вручати у вигляді подарунка. Завдяки виготовленню власної фірмової упаковки ваша торгова марка стане ще більш популярною: підкріпите це ще і відмінною якістю ваших товарів і послуг, тоді ваш бізнес буде приносити небувалий прибуток.

 

Виробництво пакетів із друком логотипу - це важливий сегмент, на якому ми спеціалізуємося вже багато років, повністю задовольняючи запити наших клієнтів.

 

Виробництво пакетів з логотипом для реклами бренду

 

виробництво пакетів з логотипом Існує маса видів пакетів: за своєю формою, вони бувають з вирубною ручкою, з петлевою ручкою, пакети типу «майка» і фасувальні кульки. Завдяки нанесенню друку логотипу всі вони є відмінним способом реклами брендів.

 

Виробництво пакетів - складний процес, тому його краще доручити професіоналам, виготовивши їх на замовлення. Вам не буде потрібно міркувати над такими питаннями як вид і розмір пакетів з логотипом, їх міцність, матеріал. Всі ці питання вирішать фахівці, а вам залишиться їх лише купити. До друку пакетів з логотипом слід поставитися творчо. Перш за все, пакети з логотипом повинні бути оформлені яскраво і помітно, щоб всі їхні власники звертали на них увагу. Вони повинні бути міцними, витримувати мінімум три кілограми. При виготовленні пакетів на замовлення, слід уважно поставитися до вибору виробника. Чому необхідно вибрати саме наше виробництво пакетів:

 

у нас ви зможете замовити і купити досить великий обсяг фірмових пакетів, які потребує ваша компанія або фірма;

 

ви зможете вибрати будь-який розмір пакетів з логотипом;

 

наші дизайнери допоможуть вам вибрати оптимальні варіанти зображення, щоб ваші пакети з логотипом були такими, що запам'ятовуються і радували погляд;

 

виробництво поліетиленових кульків здійснюється на власному устаткуванні, займає чітко відведений час, і ви отримаєте вироби в обумовлений термін.

 

Особливості друку пакетів з логотипом

 

пакети з логотипом Друк на пакетах зображень, логотипів компаній і реклами проводиться двома методами - шовкографії і флексографії. Обидва ці методи дозволяють отримати зображення високої точності на гнучких матеріалах, таких як поліетиленова плівка. Не вдаючись в тонкощі технологічного процесу, можна сказати, що шовкографія (вид трафаретного друку) використовується при порівняно невеликих тиражах, до 5000 примірників готової продукції, тоді як друк флексографічний спосіб дозволяє наносити текст або малюнки на набагато більшу кількість одиниць продукції, і ціна пакетів з логотипом з використанням такої технології є більш вигідною.

 

Саме тому у себе на виробництві ми використовуємо флексографічний спосіб друку на пакетах. Флексомашини наносять фарбу на готовий і попередньо активоване поліетиленовий рукав за допомогою фотополімерних форм.

 

Замовити рекламні пакети з нанесенням логотипу оптом

 

Наші фахівці порадять вам найкращий варіант друку на пакетах, які будуть оптимально підходити для кожного конкретного виробу і ваших цілей.

 

При замовленні пакетів з логотипом оптом в «УкрПак» ви заощадите значну суму грошей, якщо порівнювати з альтернативними варіантами виробництва. Зазвичай мінімальна партія замовної продукції у нас становить 10 тис. штук: чим більше тираж, тим більше ми можемо запропонувати знижку. Необхідно розумно продумувати розмір замовлення: розрахуйте максимально точну кількість примірників і передбачте невеликий запас.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022