+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Брендовані пакети Львів - замовити пакети з логотипом

Одним з ефективних і економічних способів для підвищення репутації і впізнаваності бренду є виготовлення брендованих пакетів з друком логотипу та дотриманням фірмового стилю. Цей хід активно використовується практично всіма компаніями у Львові. Залежно від типу продукції, яку ви пропонуєте, можна вибрати пакети різного виду і формату: маленькі, великі, з ручками підвищеної міцності або звичайними.

 

Поліетиленові пакети з логотипом відносяться до фірмової упаковки економ-класу. Друк пакетів дуже економічний, тому ця послуга так популярна. Перетворення з безликої упаковки в самостійний рекламний продукт стає можливим завдяки діяльності компанія "УкрПак", яка здійснює виробництво фірмових кульків з поставкою їх до Львова за низькою ціною.

 

Брендовані пакети Львів

 

пакети з логотипом Львів Реклама у вигляді поліетиленових пакетів з логотипом компанії досить ефективна. Це доступні та корисні вироби, які приносять вигоду компаніям і клієнтам. Для клієнта - це приємна і зручна упаковка, а для фірми хороша реклама. Брендовані пакети у Львові найчастіше поширюють на виставкових і презентаційних заходах або в місцях продажів товарів.

 

Пакети майка - економічний варіант для широкого застосування, ідеальний для продовольчих магазинів та інших торгових структур. Пакет майка може бути різних кольорів, колір основи пакета може бути обраний замовником:

 

чорний пакет майка популярний для упаковки продовольчих і технічних предметів;

 

білий пакет майка з логотипом зустрічається повсюдно в побуті і в торгівлі.

 

Крім логотипу на  них можна нанести малюнок або напис, який будуть акцентувати увагу не тільки на самому логотипі, але також і на слогані вашої фірми.

 

Пакети банан мають елегантний дизайн, вони естетичні і привабливі. Найчастіше друк проводиться на поліетиленових пакетах високого тиску. Вони відрізняються міцністю, стійкістю при розтягуванні і стисненні, стійкістю до ударів. Плівка, з якої виготовляються такі пакети, має характерну м'якістю, блиском, гладкістю на дотик. Вони не мнуться, не шарудять при використанні, як пакети-майки і не бояться проколів від гострих предметів. Пакети банан ідеально підходять для друку. Зображення на них виходить більш чітким, фарба не «пливе», надійно фіксується на плівці. Це особливо важливе при застосуванні високошвидкісного обладнання з флексодруку.

 

Такі пакети можуть мати додаткові параметри виготовлення, що розширюють їх функціонал:

 

пакети рейтер з логотипом - з посиленою ручкою (для збільшення міцності),

 

пакети з вирубною ручкою з заставним дном (для збільшення корисного об'єму).

 

Замовити пакети з логотипом

 

замовити пакети з логотипом Власне виробництво дає можливість компанії "Укрпак" запропонувати своїм клієнтам найширший асортимент високоякісної пакувальної продукції.

 

Замовити брендовані пакети у Львові вам допоможуть фахівці нашої компанії - спеціально для вас вони адаптують необхідні графічні елементи для друку в процесі виготовлення фірмових поліетиленових кульків. Практичним і тому затребуваним рішенням для будь-якої компанії буде виготовлення пакетів з логотипом та контактними даними, адже дуже важливо, щоб споживачі не тільки могли впізнати вашу компанію, але також знали, куди до вас можна без зволікання звернутися.

 

Використання брендованих пакетів - це дуже динамічний, але в той же час більш економічний рекламний хід. Компанія "УкрПак" пропонує купити пакети з логотипом оптом у Львові та в Україні оптом: гарантуємо вигідні умови співробітництва. Чим більше тираж, тим менше ви платите за одиницю продукції і тим більше ваша економія.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022