+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво пакетів банан за демократичною ціною

Одним з найбільш затребуваних видів продукції компанії УкрПак є пакети з вирубною ручкою, які мають форму прямокутника заданих розмірів, і отвори в вигляді банана для руки у верхній частині, прорубані за допомогою спеціального обладнання. Вони широко використовуються як для поширення через торговельні організації, так і при проведенні рекламних заходів.

 

Виробнича фірма УкрПак пропонує пакети банан за прийнятними цінами на вигідних для клієнтів умовах. Зробіть у нас замовлення, і ви отримаєте продукцію, яка буде враховувати всі необхідні вимоги.

 

Виробництво пакетів банан

 

пакети банан Завдяки своїй формі ці поліетиленові кульки не мнуться і не збираються в складки, тому сприйняття малюнка, нанесеного на їх поверхню, не порушується. Для виготовлення таких виробів використовується зазвичай поліетилен високого тиску. Продукція виходить з приємною на дотик глянцевою поверхнею і бездоганним зовнішнім виглядом. Якщо ж потрібні ці фірмові пакети з більш демократичною ціною, то для їх виготовлення застосовується ПНТ.

 

Пакети банан від компанії УкрПак - це: різноманітний асортимент, висока якість, демократичні ціни, цікавий дизайн.

 

У нас ви можете замовити як звичайні вироби, так і вироби, укріплені за допомогою рейтера, який збільшує вантажопідйомність цих кульків і підвищує їх стійкість до деформації під дією навантаження і низьких температур. Крім того, ми надаємо широкий вибір виробів в залежності від їх розміру, модифікацій і використовуваних матеріалів.

 

Стандартні або випущені за заданими параметрами, з донною складкою або без неї, з використанням різних плівкових матеріалів - ви можете придбати пакети банан оптом з урахуванням ваших побажань.

 

Зниження накладних витрат за рахунок оптимальної організації технологічного процесу, продуманої логістичної схеми постачання сировини і готових виробів дозволяє знизити собівартість продукції, тому у нас ви можете купити пакети банан за прийнятною ціною, які є незамінними для фірмових магазинів та при проведенні рекламних кампаній. Ви можете замовити оформлення поверхні виробів за нашими розробками або використовувати ваші власні ескізи. Можливість нашого обладнання дозволяє виконувати друк, комбінуючи різні кольори, вибір яких залежить від бажання замовника.

 

Пакети банан з друком логотипу

 

пакети банан з друком логотипу Для українських компаній ми пропонуємо виготовлення фірмових пакувальних виробів з логотипом. Фахово підібрані сировинні матеріали, сучасне обладнання і оптимальні технологічні режими виробництва дозволяють нам виконувати замовлення в найкоротші терміни. Готові вироби мають, як високі експлуатаційні характеристики, так і привабливий зовнішній вигляд.

 

Виробництво пакетів банан з логотипом на сьогоднішній момент користується величезною популярністю. Звертаючись до нас, ви також отримуєте вигідні умови співпраці. По-перше, ми працюємо напряму з клієнтами, без додаткових комерційних структур, тому не робимо непотрібних для споживача націнок. По-друге, ми завжди пропонуємо привабливу ціну для оптових покупців. УкрПак гарантує своєчасне виконання замовлення, високу якість виробів, а також низьку вартість продукції.

 

Компанія УкрПак веде успішну виробничу діяльність вже близько 10 років. Ми завжди стежимо за ринковими тенденціями і за побажаннями клієнтів. Завдяки цьому, звертаючись до нас, ви отримаєте:

 

широкий асортимент продукції, що виготовляється;

 

можливість випуску пакетів банан з друком власного логотипу;

 

високу якість виробів;

 

своєчасне виконання замовлення і вигідні умови співпраці.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022