+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом

В останні роки виготовлення поліетиленових пакетів з логотипами в Україні користуються заслуженим попитом. Популярність даної продукції цілком з'ясовна: ненав'язливий рекламний хід дає можливість знайомити споживача зі своїм брендом, адже поліетиленовий пакет, в першу чергу, призначений для перенесення куплених товарів, а реклама на ньому діє вже на підсвідомому рівні.

 

пакети з логотипом Недорогий друк логотипу замовника на пакеті допомагає споживачам швидше запам'ятати назву тієї чи іншої компанії. Фірмові вироби замовляються великим або дрібним оптом, щоб розійтися в майбутньому за допомогою роздрібної торгівлі з метою формування цільової аудиторії клієнтів. Саме тому так затребувана друк з логотипом фірми на поліетиленових пакетах.

 

Ми виготовляємо і продаємо фірмові пакети з поліетилену низького, середнього і високого тиску.

 

Технологія виробництва пакетів з логотипом

 

Внаслідок полімеризації етилену отримують гранули поліетилену з різними властивостями. Залежно від температури і тиску, отримують поліетилен високого тиску (ПВТ) і поліетилен низького тиску (ПНТ). З останнього зроблено більшість майок. Його відмінні риси:

 

матовий на вид;

шорсткий на дотик;

шарудить;

більше схожий на папір, ніж ПВТ;

має високу міцність;

пристосований для перенесення ваги.

 

Налагоджено виробництво пакетів з поліетилену з логотипом компаній і з ПВТ. Друк на такій продукції виглядає більш яскравою і презентабельною, а кольори здаються соковитіше, завдяки глянцевому поверхні. Замовник може пропонувати для нанесення і свої ескізи.

 

Вироби прекрасно витримують навантаження на розрив і розтягнення, не рвуться при проколи, що збільшує їх довговічність. Міцні шви дозволяють перенесення продуктів і товарів загальною масою до 20 кг. А самі пакети практично невагомі, і в складеному стані займають дуже мало місця. Пакети з ПВТ гладкі на дотик і не шарудять.

 

Відмінні риси ПВТ:

 

гладкий, глянсовий і не шарудить;

презентабельний вигляд;

міцний на розтягнення і розрив.

 

Пакети з ПСТ складаються з суміші поліетилену низького тиску з високим в пропорціях - 70% ПНТ і 30% ПВТ. Пакети з поліетилену середнього тиску виходять міцними, глянцевими і шарудять. Такі пакети не тріскаються і більш стійкі до механічних пошкоджень.

 

Для того, щоб друк виходив якіснішим, поліетиленову плівку обробляють коронним розрядом. Верхні шари плівки змінюють свої властивості на молекулярному рівні, і фарба краще лягає на матеріал.

 

Де замовити виробництво поліетиленових пакетів з логотипом

 

виробництво поліетиленових пакетів Замовити поліетиленові пакети з логотипом в Україні можна в компанії «УкрПак». Ціни на виготовлення цілком доступні. Ваша реклама на пакетах з вирубний ручкою «банан» або на майках може бути надрукована будь-яким тиражем. Мінімальний тиражі друку методом флексографії від 10000 штук в залежності від розміру і кількості кольорів.

 

Наші переваги:

 

доступна ціна;

 

матеріали тільки бездоганної якості;

 

ми здатні виготовити поліетиленові пакети з логотипом замовника в будь-якій кількості;

 

також ви можете недорого замовити фасувальну продукцію;

 

ми працюємо по всій Україні, забезпечуючи регіони високоякісної фірмової упаковкою.

 

Для випуску продукції компанія «УкрПак» використовує екструдери для виробництва плівкового рукава, флексодрукарські машини, верстати для виробництва пакетів різного формату.

 

Стильний дизайн, доступна ціна, висока міцність і надійність продукції - ось що таке виробництво поліетиленових пакетів на замовлення з логотипом вашої фірми від компанії "УкрПак". Чекаємо ваших дзвінків і звернень. Розвивайте свій бізнес, а ми вам завжди із задоволенням будемо допомагати.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022