+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Друк на поліетиленових пакетах з доставкою по Україні

Незалежно від сфери діяльності висока конкуренція спонукає власників бізнесу придумувати все нові способи рекламування та просування свого товару. Дуже важливо вміти розповісти цільовій аудиторії про продукт ненав'язливо, але при цьому ефективно. Друк на поліетиленових пакетах - відмінний спосіб нагадати потенційним партнерам і покупцям про свій бренд.

 

На упаковці прийнято відображати елементи фірмового стилю. Друк логотипу компанії сприяє впізнаваності бренду. У деяких випадках є сенс розмістити на них контактну інформацію - фізичну адресу або назву корпоративного сайту, який буде унікальним і буде збирати погляд оточуючих. Так можна зацікавити нових клієнтів шляхом мінімальних витрат.

 

Чому в Україні замовляють друк на поліетиленових пакетах

 

друк на пакетах Поліетилен має високу міцність, зносостійкість, герметичність і водонепроникність. Він має компактні розміри, невелику вагу і доступний за ціною. Тому друк на поліетиленових пакетах користується попитом серед комерційних компаній.

 

Друк на пакетах також затребуваний через характеристик упаковки:

 

високий рівень опору розриву і розтягуванню;

 

виготовляється з безпечної сировини;

 

є можливість вибору колірної гами;

 

значна вантажопідйомність.

 

Пакети з поліетилену придатні для багаторазового застосування. Вони відрізняються міцністю і зносостійкістю. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду друк на пакетах буде виглядати дуже гармонійно. Їх можна використовувати як упаковку для подарунків під час свят, акцій та інших заходів. Можна виділити наступні переваги:

 

формування позитивного іміджу у покупців і потенційних партнерів;

 

просування компанії з мінімальними витратами і за короткий час;

 

підвищення впізнаваності;

 

візуальне ознайомлення з контактною інформацією.

 

УкрПак пропонує великий вибір поліетиленової продукції. Придбати упаковку та інші товари можна в будь-якій кольоровій гамі і відповідно до зазначених розмірів. Для компаній, які бажають виділитися серед конкурентів нетривіальним способом і позначити приналежність пакувальних матеріалів до свого бренду, слід використовувати їх відповідне фірмове маркування.

 

Замовити друк на поліетиленових пакетах з доставкою по Україні

 

замовити пакети з друком УкрПак працює на українському ринку пакувальної продукції більше 10 років і добре зарекомендував себе на ньому. З самого початку існування ми привели технічну оснащеність заводу в повну відповідність до стандартів, які дозволяють випускати високоякісний товар за неймовірно низькою ціною. Друк на пакетах у нас виконується флексографічним способом (використовуються еластичні форми, можна легко відтворювати дрібні деталі і точно поєднувати кольори з високою швидкістю).

 

Друк на пакетах застосовується за унікальною технологією з використанням якісних матеріалів. Ефективна система контролю охоплює кожен етап формування зображення, тому на виході ми отримуємо чудову якість робіт. Завдяки сучасному імпортному устаткуванню друк на пакетах займає мінімум часу, тому отримані замовлення виконуються в договірні терміни. Вибираючи друк на пакетах від компанії УкрПак, клієнти отримують не тільки очікуваний якісний і довговічний продукт, але і грамотне обслуговування.

 

Друк на пакетах виконується у відповідності до дизайну, що надається клієнтами. При виникненні сумнівів з приводу допустимих параметрів зображення і його можливих розмірів для нанесення на пакувальну продукцію звертайтеся до наших менеджерів. Ми детально відповімо на всі питання і оперативно сформуємо індивідуальну заявку.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022