+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Друк на пакетах ПВТ, ПСТ, ПНТ

Друк на пакетах - це відмінна можливість ефективно прорекламувати товар або послугу. Замовник продукції вибирає будь-який розмір і форму пакетів, представляє власний дизайн. Також ми пропонуємо послуги розробки макету логотипу. Нанесення зображень або іншої інформації здійснюється на пакетах будь-якого типу, в тому числі на пакетах майка, не вимагає великих грошових вкладень.

 

Використання пакетів з логотипом для упаковки товарів сприяє впізнаваності бренду. Ефективність реклами збільшується за рахунок довговічності і багаторазового використання пакетів.

 

Які існують способи друку на пакетах

 

друк на пакетах Найпоширеніші методи нанесення - це флексография і шовкографія на пакетах.

 

Шовкографія (трафаретний друк) - це повнокольоровий друк логотипу на пакетах, нанесення зображення засноване на продавлюванні фарби за допомогою ракеля через друковану форму (сітчастий трафарет). На кожен пакет фарба наноситься окремо накладанням трафарету і фарбування. Кількість трафаретів дорівнює кількості використовуваних кольорів. Підходить для невеликого тиражу пакетів з малюнком. В основному використовується при виготовленні пакетів ПВТ.

 

Переваги шовкографії на пакетах:

 

висока якість нанесеного зображення;

 

яскраві насичені кольори;

 

цей спосіб є пріоритетним для невеликих замовлень.

 

Флексодрук - різновид високого друку з використанням спиртових і водних фарб. Друкована форма знаходиться вище поверхні нанесення. Це найпопулярніший спосіб нанесення логотипів і зображень завдяки невисокій вартості.

 

Друк на ПВТ пакетах

 

 З поліетилену високого тиску виходять самі презентабельні пакувальні вироби. Тому друк на ПВТ пакетах – це можливість зробити свою рекламу максимально ефективною.

 

Застосовуються для організації презентацій, виставок та інших маркетингових заходів, а також використовуються в якості фасувальною упаковки для фірмових товарів, якщо необхідно залучити аудиторію так званого середнього і вищого класу.

 

Пакети з поліетилену високого тиску виходять гладкі і міцні, підходять для повноцінного фарбування в будь-який колір яскравого і помітного повнокольорового зображення. Друк на поліетиленових пакетах наноситься методом флексографії або шовкографії - оптимальний варіант для даного виду упаковки.

 

Дизайн може бути мінімалістичним - логотип і контактна інформація в один або два кольори, або ж повнокольорова картинка або фотографія. Друк пакетів з логотипом виглядає ефектно, оскільки фарба лягає рівно, кольори виходять яскравими, а края рівними.

 

Друк на ПСТ пакетах

 

друк на поліетиленових пакетах ПСТ - плівка, яка як за експлуатаційними характеристиками, так і за ціною займає серединне місце: міцні, але легкі, непрозорі, але тонкі, шарудять, але не дуже сильно.

 

Замовити друк на пакетах ПСТ - значить отримати цілком презентабельну продукцію за невеликі гроші. Нанести текст і графіку на них можна за допомогою флексографії, в один колір або помістити повнокольорову картинку (кількість кольорів, що наноситься флексографією - від 1 до 4), на одній зі сторін або з обох, великим і малим тиражем. Слід зазначити, що метод флексографічного друку вигідний при великому замовленні.

 

Друк на ПНТ пакетах

 

Це найекономічніший варіант замовлення фірмових поліетиленових кульків. Для їх виготовлення найчастіше застосовують метод флексографії, оскільки цей спосіб дозволяє в максимально короткі терміни підготувати велике замовлення пакетів з логотипом.

 

Цей вид поліетилену прозорий, а найпопулярніший формат виготовлення - «майка». На ці поліетиленові кульки наносять мінімальну кількість інформації - логотип, назву та контакти, а багато компаній, наприклад, більшість продовольчих магазинів, обмежуються тільки монохромним зображенням символу бренду.

 

Флексографія на ПНТ пакетах має невисоку вартість в порівнянні з іншими видами друку, упаковка виходить екологічно чистою.

 

Компанія УкрПак рада запропонувати своїм клієнтам послуги з виготовлення різних поліетиленових пакетів з нанесенням флексодруку. Приклади готових робіт ви знайдете тут.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022