+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети фасувальні оптом в Україні: дешево купити зможе кожен

Поліетиленові пакети є затребуваними на ринку. Вони використовуються в домашньому господарстві, різних супермаркетах, магазинах, закладах громадського харчування. Вони мають ряд незаперечних переваг, представлені в широкому асортименті, мають цілком доступну ціну.

 

Фасування продукції - важлива складова процесу виробництва і торгівлі. Придбати пакети фасувальні в Україні дешево дуже просто: ви можете замовити їх у нас прямо з виробництва. УкрПак гарантує високу якість готової продукції. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-яку фасовку, в якій потребують замовники - від стандартних до великих поліетиленових пакетів, які можна використовувати для фасування об'ємних або нестандартних виробів.

 

Що потрібно знати про фасувальні пакети

 

фасувльні пакети Сьогодні більшість супермаркетів і магазинів пропонують споживачам упаковувати покупки в недорогі поліетиленові кульки. Це найкраща тара і ідеальна упаковка, в яку можна помістити будь-який товар (від будівельних сумішей до продуктів харчування). Основні переваги фасувальних пакетів:

 

прийнятна ціна;

 

незначна вага;

 

хороші бар'єрні властивості;

 

гнучкість і еластичність;

 

можливість переглядати розфасований товар;

 

займають мінімум місця;

 

гігієнічність.

 

Крім того, ці пакети прекрасно витримують низькі температурні режими, що дозволяє піддавати заморожуванню упаковані в них продукти. І що важливо для усіх, фасувальні пакети з поліетилену мають цілком доступну вартість.

 

Пакети фасувальні оптом в Україні дешево від компанії УкрПак

 

пакети фасувальні оптом Співпраця з компанією УкрПак відкриває для вас величезні можливості:

 

в одному місці можна придбати все необхідне;

 

якщо у нас на складі є необхідна вам продукція, то вже через кілька днів ви її зможете отримати або відразу самостійно зібрати зі складу;

 

продукція має високу якість, виготовляється на сучасному обладнанні, проходить діагностику якості;

 

зручна доставка і можливість самовивозу.

 

Компанія УкрПак спеціалізується на виробництві різних пакетів і пакувальних виробів з поліетилену. Здійснюємо виробництво і оптовий продаж поліетиленових фасувальних пакетів з 2009 року. За цей час ми встигли завоювати повагу українських споживачів. Нам довіряють, в нашій продукції потребують.

 

Як правило, у нас замовляють безбарвні фасувальні пакети. Але УкрПак може призвести кольорові аналоги і нанести на них логотип вашої компанії для підвищення впізнаваності бренду.

 

На вибір наших покупців вироби:

 

в рулоні (відривна перфорація) - найчастіше використовують в магазинах, що спеціалізуються на продажу продуктів харчування;

 

в стопі - оптимально підходять для упаковки напівфабрикатів та ін.;

з фальцами - застосовуються в легкій промисловості, у сфері будівництва і т.д.

 

Товщина може варіюватися в залежності від побажань замовника. Даний параметр обов'язково необхідно враховувати при замовленні пакетів, так як від нього залежить міцність готових виробів. Якщо вам необхідні максимально міцні фасувальні пакети з нанесенням логотипу, краще замовляти найщільніші.

 

На виробництві УкрПак ви можете замовити фасувальні поліетиленові пакети з урахуванням власних вимог і переваг. Нашим клієнтам доступно виготовлення фасувальних пакетів з такої сировини, як ПНТ або ПВТ. Якщо говорити про пакети з ПНТ, то вони характеризуються невисокою ціною і тому займають перше місце в списку найбільш популярних і затребуваних кульків, які купують у нас.

 

Замовляючи фасувальні пакети оптом, ви стаєте власником дуже зручної і безпечної продукції. Ми забезпечимо доставку готового замовлення в будь-який регіон України.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022