+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Одноразові фасувальні пакети оптом: вигідна пропозиція від компанії УкрПак

Пакети одноразового використання - це найпоширеніший вид поліетиленової продукції, який активно застосовується для зберігання, сортування і перевезення продуктів харчування, одягу та багатьох інших товарів. Вони здатні зберігати гігієнічність харчових продуктів і продовжувати їх свіжість. А якщо додати до цього ще й низьку вартість, то можна зрозуміти, чому одноразові пакети оптом завжди затребувані.

 

Пакети для фасування стали необхідними в повсякденному житті і попит на них зріс в період корона-кризи. Їх використовують для розфасовки круп, цукру та інших розсипчастих, дрібних товарів. Герметичність упаковки дозволяє зберігати в них сирі і морожені продукти. Для сортування і пакування використовують одноразові кульки різних розмірів і конфігурацій.

 

Для більшості торгових організацій максимально вигідно купувати фасувальні пакети оптом у виробника. Компанія УкрПак реалізує якісну упаковку з поліетилену різної щільності, обсягу, кольору і фактури. Виготовлені іу нас фасувальні пакети відрізняються високим ступенем міцності і надійності, привабливою ціною. Ми маємо власне виробництво, тому наші покупці можуть придбати вироби не тільки в стандартних параметрах, але і під замовлення.

 

Переваги та види одноразових фасувальних пакетів

 

фасувальні пакети Поліетиленова одноразова упаковка має величезну популярність за рахунок своїх високих експлуатаційних характеристик:

 

нешкідливість з точки зору санітарно-епідеміологічних показників;

 

прозорість - дозволяє візуалізувати товар;

 

легка вага;

 

герметичність;

 

стійкість до негативних зовнішніх чинників.

 

Для різних потреб використовують фасувальні пакети з різних матеріалів: ПНТ і ПВТ. Характеристики сировини визначаються необхідними властивостями продукції. Поліетилен низького тиску має хорошу пластичність і підходить для перенесення вантажів, він найбільш дешевий матеріал. Поліетилен високого тиску підходить для перенесення ріжучих вантажів, так як він щільніше.

 

Фасувальні кульки можна забрендувати, розмістивши на них інформацію про товар, послуги або організації. При нанесенні малюнка на вироби з ПВТ зображення буде яскравішим і більш чітким.

 

Фасувальні пакети у нас виготовляються з якісного первинної поліетилену, тому не впливають на здоров'я людини. Якісні характеристики товарів, наприклад, продуктів харчування не змінюються в такій упаковці.

 

Вироби поділяються на кілька категорій, які відрізняються за зовнішнім виглядом і способом виробництва. Так, в компанії УкрПак ви можете купити фасувальні пакети оптом у вигляді пачок або рулонів. Крім звичайних кульків без ручок для фасування також успішно можна використовувати тонкі прозорі «маєчки», які мають зручні ручки. Вся ця серійна продукція завжди є у нас на складі.

 

Одноразові фасувальні пакети оптом: чому в УкрПак

 

фасувальні пакети оптом Компанія УкрПак реалізує якісну пакувальну продукцію для фасування товарів і пропонує не просто купити пакети відмінної якості. Ми надаємо:

 

можливість випуску фірмових поліетиленових кульків з нанесенням логотипу або друку вашої фірми;

 

фарбування кульків в будь-який колір, включаючи темний, що в свою чергу захищає товар від попадання сонячних променів;

 

вигідні умови співпраці для оптових покупців;

 

професійні консультації;

 

доступні ціни без будь-яких накруток;

 

оперативну доставку зручним для кожного способом;

 

гнучку систему знижок для нових та постійних покупців.

 

Ми - надійний прямий постачальник з перевіреною репутацією. З нами завжди вигідно і зручно. Якщо залишилися питання, телефонуйте в наш відділ продажів, і наші фахівці з радістю на них дадуть відповідь.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022