+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Ужгород – поліетиленові пакети, друк на пакетах

Одним з найпоширеніших та наймасовіших товарів народного вжитку в Україні є поліетиленові пакети. Поліетиленові пакети Ужгород заполонили на кожному кроці: чи то кав’ярня або книжковий магазин, будь-який музей або замок, супермаркет або кафе.

 

У такому популярному туристичному місті поліетиленові пакети використовуються, в першу чергу, з метою популяризації власних брендів, просування своїх підприємств шляхом реклами. Тому, на сьогодні запит на поліетиленові пакети у місті понад Ужем надзвичайно високий. І запит цей іде на будь-які види поліетиленової продукції: пакети банан, пакети майка, пакети у рулонах, поліетиленові упаковки та плівки тощо. Великі і маленькі поліетиленові пакети знаходять своє призначення в усіх сферах життя Ужгорода, роблячи місто більш привабливим для вітчизняних та закордонних туристів.

 

Друк на пакетах в Ужгороді

 

друк на пакетах УжгородЗвичайно, що сьогодні в Ужгороді пред’являються високі вимоги до якості поліетиленових пакетів, оскільки на них друкуються різноманітні логотипи і зображення рекламного характеру підприємств та закладів, а успішність такої реклами напряму залежить від якості поліетиленових пакетів. Саме тому, друк на пакетах в Ужгородібільшістю комерційних структур застосовується як найбільш ефективний, ненав’язливий і, що надзвичайно важливо, практичний і корисний для кожного клієнта рекламний носій.

 

При цьому, якщо порівнювати рекламацію закладів через нанесення друку на пакети з іншими способами, то перша однозначно виграє, оскільки є найдешевшим та ефективним способом реклами. До того ж, населення саме безкоштовно робить рекламу тих чи інших брендів і торгових марок, щоденно пересуваючись з поліетиленовими пакетами по всьому Ужгороду. Саме тому, друк на пакетах в Ужгороді бізнес використовує, у першу чергу, для реалізації перевіреної ефективної і якісної рекламної кампанії. Отже, головними вимогами до поліетиленових пакетів в Ужгороді є їхня велика міцність, здатність витримувати велику вагу поклажі за умови постійної і тривалої експлуатації таких пакетів, а головними вимогами до нанесеного друку є його яскравість, насиченість кольорами і бути таким, що легко запам’ятовується. Тобто, пакети мають бути яскравими і презентабельними, але водночас з дуже якісного поліетилену, аби не засмутити клієнта і не призвести до негативного відношення до такої компанії.

 

Технологія друку на пакетах в Ужгороді

 

Флексодрук є найбільш поширеною технологією нанесення на поліетиленову продукцію різноманітних логотипів і зображень в Ужгороді, як і у всій Україні. За цього методу нанесення графічних зображень і логотипів використовують рідку фарбу на водній та спиртовій основі. Така фарба є екологічною та не наносить шкоди довколишньому середовищу. В результаті, нанесені флексодруком зображення не поступаються за своєю яскравістю усім існуючим методам друку, але її вартість значно нижча. Тому, на сьогодні для переважаючої більшості клієнтів друк на пакетах в Ужгороді здійснюється методом флексодруку.

 

флексодрук УжгородНайчастіше для флексодруку в Ужгороді використовують поліетиленову продукцію двох типів – пакети «майка» і «банан». По-перше, вони більш витривалі і місткі в порівнянні з іншими видами поліетиленових пакетів, а по-друге, за рахунок їхніх розмірів нанесені на пакети логотипи і зображення є більшими та інформативнішими.  приваблюючи туристів та викликаючи у них бажання дізнатись про той чи інший заклад або організацію міста. Саме тому, на сьогодні в Ужгороді послуги виробництва поліетиленових пакетів та друку на пакетах є одними з найбільш актуальних запитів до нашої компанії.

 

Контактні телефони компанії УкрПак для замовлення поліетиленових пакетів з логотипом у м.Ужгород +38 (095)-556-72-72 MTC, +38 (096)-556-72-72 КС, +38 (063)-556-72-72 Lifecell.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022