+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Нанесення логотипу на пакети - ефективний крок до розвитку вашого бізнесу

Якщо ви маєте власне виробництво або займаєтеся торгівлею, тоді вам точно потрібна ефективна реклама. Але не всі канали просування можуть бути ефективні і доступні за ціною. Замовлення нанесення логотипу на пакети є відмінним варіантом реклами для будь-якого бренду. Найголовніша перевага такої послуги - доступність: вашому бізнесу не доведеться вкладати величезні суми в рекламну кампанію.

 

Якщо замовити нанесення логотипу на пакети на виробництві «УкрПак», то це заощадить вам кошти і час на розробку і виготовлення рекламних матеріалів. Вас приємно здивують ціни на пакети з логотипом від «УкрПак». І це не випадково, адже ми працюємо безпосередньо с замовниками, минаючи націнки третіх осіб.

 

Важливі переваги замовлення пакетів з логотипом на нашому виробництві

 

пакет з логотипом По-перше, ми гарантуємо найнижчі ціни: ви отримаєте продукцію безпосередньо з виробництва. По-друге, наші фахівці запропонують вам різні варіанти фірмового зображення. По-третє, у нас можна не тільки замовити нанесення логотипу на пакети, а й виготовлення упаковки за необхідними розмірами. На вибір пропонуємо широкий асортимент замовних виробів з поліетилену, колір яких та саме зображення, що буде друкуватися, ви вибираєте самостійно. По-четверте, наша продукція відповідає всім вимогам і нормам. А її конкурентними перевагами є:

 

міцність;                                              

 

надійність;

 

герметичність;              

 

вологостійкість;               

 

стійкість до пошкоджень різного роду;

 

безпека по відношенню до навколишнього середовища (використовуємо при необхідності біорозкладні добавки).

 

Нанесення логотипу на пакети допоможе будь-якій компанії мати представницький вигляд в очах потенційних клієнтів, збільшить продажі, привернути нових покупців і поліпшити впізнаваність бренду.

 

Клієнтам при покупці будь-яких виробів приємно отримати якісну і красиву упаковку. У ній більшість людей зберігає необхідні речі або продукти харчування, а також вони беруть їх з собою на роботу або в магазин. Відповідно, забезпечується хороше покриття рекламою на необхідній вам території. Завдяки цьому у вас вийде донести потрібну інформацію про бренд до великого числа споживачів.

 

Нанесення логотипу на пакети - бонуси від компанії УкрПак

 

нанесення логотипу на пакетах Якщо ви робити у нас оптове замовлення пакетів з логотипом, то будете мати можливість придбати товар із додатковими бонусами, розмір яких залежить від об’єму замовлення. Виготовлення фірмової продукції буде здійснено у обумовлені терміни. При купівлі у нас ви отримуєте продукцію найвищої якості.

 

Нанесення логотипу на пакетах буде виконано за ціною виробника. Вартість цієї послуги у нас набагато менше, ніж у конкурентів. Головними її перевагами вважаються:

 

помірна вартість;

 

ефективність;          

 

швидке підвищення впізнаваності та іміджу підприємства.

 

На «УкрПак» ви будете мати можливість надрукувати ваш логотип на пакетах на найбільш привабливих умовах. Значна кількість замовників вибирають саме нас, оскільки наша фабрика виконує повний цикл робіт у терміни, які будуть узгоджені з вами. Ми застосовуємо високоякісну сировину, в тому числі, біорозкладні добавки (при бажанні замовників), дотримуємося всіх норм технологічного процесу.

 

Купуйте товар кращої якості, що випускається на сучасному обладнанні, вже прямо зараз, подзвонивши в наш відділ продажів. Наші фахівці допоможуть розібратися в будь-яких питаннях, детально розкажуть про можливі варіанти замовлення пакувальних виробів, що випускаються у нас.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022