+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Способи зниження ціни при виробництві пакетів – практичні поради

Багатьох замовників цікавить питання ціни пакетів та можливі способи зниження вартості. Як показує практика деякі виробники, для того, щоб заощадити на собівартості, інколи застосовують не зовсім чесні методи. Саме тому екстраординарно низька ціна виготовлення пакета – привід задуматися про чесність виробника.

 

Фахівці з виробництва УкрПак у цьому матеріалі дадуть вам експертні поради відносно можливих шляхів економії та поділяться своїми думками, чи варто використовувати ту чи іншу економію, та на що це вплине. 

1. Економія завдяки вибору більшого тиражу замовлення

 

ціна поліетиленових пакетів Якщо взяти технологію виробництва пакетів з логотипом, то можна виділити 3 основні стадії:

 

- екструзія (видув плівки ПВТ або ПНТ);

 

- флексодрук фірмового зображення на плівку;

 

- вирубка і зварювання.

 

Кожному з етапів виробництва пакетів передує стадія приладки і виходу на режим. Особливо трудомісткою вона може вийти на ділянці флексодруку, і всім виробникам доводиться закладати відповідні витрати в ціні пакетів (в основному складаються з витрат на зіпсований поліетилен). І, чим більше буде тираж, тим на більшу кількість пакетів будуть поділені витрати робіт з приладки. Тому цілком логічно, що із зростанням тиражу буде зменшуватися ціна кожного пакета.

 

2. Додавання вторинної сировини

 

Ціни на пакети, виготовлені із застосуванням вторинної сировини, завжди істотно нижче, ніж на пакети, виготовлені тільки з первинного. Вторинний поліетилен це продукт переплавки таких відходів, як обрізків від пакетів та будь-якої плівки. Природно, ціна вторинного поліетилену істотно нижче, ніж чистого первинного. Однак, пакети з вторинної сировини можуть мати ряд суттєвих недоліків:

 

вони не пристосовані для зберігання харчових продуктів;

 

в залежності від якості вторинного поліетилену і його частки в структурі поліетиленової плівки, пакети можуть сильно втрачати свою міцність;

 

перепалене разом з поліетиленом залишки барвників, бруду і т.п. надають пакетам з вторинної сировини характерний неприємний запах;

 

вторинний поліетилен рідко дозволяє зробити рівномірно забарвлену на просвіт чисту білу плівку.

 

До речі, саме з цієї причини більшість поліетиленових пакетів для сміття чорні. Ціна їх зазвичай невисока, застосування вторинної сировини у цьому випадку цілком допустимо. А щоб цього не було помітно, їх вміст приховує чорний суперконцентрат барвник, яким при виробництві фарбують пакети в масі.

 

3. Зниження товщини пакетів

 

товщина поліетиленових пакетів Як ми вже розглядали раніше, товщина плівки, з якої виготовляють пакети, прямо впливає на їх ціну. Разом з тим товщина плівки, яка застосовується при виробництві пакетів майка з ПНТ, зазвичай 10-20 мкм;

 

товщина плівки, яка застосовується при виробництві пакетів ПВТ і ПНТ з вирубними і петлевими ручками, зазвичай 35-70 мкм.

 

Виходить, що товщина поліетилену в пакетах дуже мала, щоб її можна було би розрізняти візуально. Тому для перевірки доброчесності виробника пакетів не обійтися без високоточного мікрометра. На недостатню товщину пакувальних виробів може вказувати їх недостатня міцність.

 

4. Зменшені габарити пакетів

 

Очевидно, що розміри пакетів безпосередньо позначаються на їх ціні, тому що сильно впливають на масу витраченого при виробництві поліетилену. Реальний розмір пакетів нескладно перевірити за допомогою простої лінійки. Але і тут ряд тонкощів. Наприклад, глибина бічних фальців (складок) пакетів майка (їх розмір рідко перевіряють) зазвичай має становити близько чверті всієї ширини пакета. Теоретично, на цьому можна заощадити, зменшивши розмір фальців. Зрозуміло, це дещо знизить ціну пакетів. Але, в силу особливостей конструкції пакетів майки, це змусить зробити їх ручки тонше, ніж варто було б, що неминуче відіб'ється на вантажопідйомності і надійності кульків.

 

Щоб отримати продукцію з оптимальним співвідношенням ціни та якості, звертайтесь на наше виробництво. Ми випускаємо широкий асортимент пакетів на сучасному обладнанні, тому зможемо запропонувати вам чесну низьку ціну від виробника.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022