+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом в Україні

Поліетиленові пакети з логотипом ось уже багато років в Україні поєднують в собі функції міцної якісної упаковки і ефективних носіїв рекламної інформації. Вони поширюються повсюдно в рекламних цілях, постійне перебування даного пакета в місцях масового скупчення потенційних споживачів істотно впливає на зростання популярності ваших товарів і послуг серед населення.

 

Виробнича компанія "УкрПак" виготовляє поліетиленові пакети з первинного поліетилену та імпортних фарб на сучасному, високотехнологічному обладнанні, завдяки чому вироблена продукція високоякісна і безпечна для наших клієнтів.

 

пакети з логотипом Пакетом з логотипом вищої якості в усіх відношеннях може похвалитися не кожен виробник. Ми знаходимо компроміс між необхідними споживчими властивостями і розумною вартістю пакета з логотипом. В першу чергу потрібно максимально точно визначити оптимальні технічні параметри пакета.

 

Основною складовою вартості пакета є маса поліетилену, витраченого на нього. Тобто, вартість пакета безпосередньо залежить від його щільності (товщини поліетиленової плівки) і геометричних параметрів. Виходячи з вищесказаного, великий, красивий пакет з Вашим логотипом, що володіє високою міцністю не може бути занадто дешевим.

 

Пакет типу майка є найбільш економічним рішенням. Відмінно "витримує" корисний вантаж, а бічні складки забезпечують достатню місткість. Недоліками пакетів майка є "одноразовість" і деформація рекламного поля в процесі використання. Але, найчастіше, ключовим моментом є рівень відповідності такого пакета іміджу Вашої компанії і Вашого товару.

 

В якості рекламоносія відмінним вибором буде пакет типу банан. Укріплення ручки підвищують міцність, а так звана "донна складка" - місткість. Зображення на такому пакеті завжди розправлені, пакет призначений для багаторазового використання (якщо при його виробництві не було спроб глобальної економії на всьому). У цьому випадку товщина поліетилену значно більше, більш складна конструкція і відповідно - більша вартість. Зате пакет з вирубний ручкою повністю виправдовує звання "іміджевого".

 

Як тільки Ви визначитеся з розміром, конструктивом і щільністю пакету, настає наступний етап - вибір дизайну малюнка. Тут значення мають такі характеристики: кількість кольорів і об’єм фарби, яку при друку належить "вилити" на пакет, і розмір зображення.

 

Не потрібно перевантажувати площу фірмового пакета великою кількістю інформації. Малюнок на пакеті - це завжди компроміс між якістю і ціною. Але наш професійний дизайнер зможе і малими засобами надати вашому проекту фірмовий вигляд.

 

Процес виготовлення поліетиленових пакетів в Україні включає етапи:

     

     - розробка унікального оригінал-макету;

 

     - узгодження замовлення, в якому описуються всі технічні параметри майбутнього пакету: ширина, висота, тип пакета "майка" або "банан", щільність поліетилену, кількість кольорів, дата запуску у виробництво і терміни виконання;

 

     - виготовлення кліше на кожен колір в дизайні;

 

     - видув поліетиленової плівки високого або низького тиску (екструзія);

 

     - флексодрук на поліетиленовій плівці згідно технологічної карти;

 

     - порізка пакета і формування ручок;

 

     - доставка по всій території України.

 

друк пакетів з логотипом Наше підприємство використовує флексодрук - рекомендується для тиражів від 10 000шт. Особливість - невисока ціна пакета при великій кількості.

  

Наша компанія виробляє широкий спектр продукції: пакети майка, пакети з поліетилену типу "банан", чохли для одягу, а також промислову плівку і чохли для коліс і шин. Друк на пакетах здійснюється на сучасному обладнанні.

 

Переваги виробничої компанії «УкрПак»:

 

- поліетиленові пакети виробляються тільки з первинної плівки;

 

- поліетиленова продукція виготовляється оптом;

 

- оптимальне співвідношення ціна / якість на весь асортимент нашої продукції;

 

- доставка продукції в усі регіони України;

 

- власна виробнича база;

 

- оптимальний термін виготовлення пакетів;

 

- мінімальне замовлення від 10 000шт (прораховується індивідуально для кожного виду продукції);

 

- злагоджена робота кращих фахівців;

 

- індивідуальна робота з кожним клієнтом. 

 

Поліетиленові пакети з символікою вашої компанії працюватимуть на вас по всій Україні, так як логотип бачитимуть сотні або тисячі людей!

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022