+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети в місті Рівне, низька ціна на пакети

Поліетиленові пакети Рівне

 

Поліетиленові пакети в місті Рівне можна вигідно купити у виробника УкрПак. Наше підприємство гарантує низькі ціни на всю лінійку продукції, що випускається у нас на виробництві. У нас можна замовити пластикові кульки, як в типовому, так і індивідуальному виконанні (з друком логотипу). У Рівненській області нашими клієнтами є торгові організації і приватні особи, які замовляють у нас пакувальні вироби прямо з виробництва, отримуючи при цьому істотну економію.

 

Поліетиленові пакети в місті Рівне - це обов'язковий атрибут роздрібної торгівлі: вони потрібні у всіх магазинах, супермаркетах, на ринках. Для вас доступні наступні пакети: типу «майка», «банан», «фасувальні», з петльовими ручками. Щоб кульки були максимально міцними, при їх виготовленні ми використовуємо гранули первинного поліетилену. Для вашої реклами рекомендуємо замовляти у нас нанесення логотипу на кульках. Наша перевага в тому, що ми поставляємо тільки власну продукцію, якість якої ми контролюємо. За рахунок більш сучасного обладнання собівартість наших пакувальних виробів і відпускні ціни нижчі, ніж у конкурентів.

 

Якщо вам потрібно купити поліетиленові пакети у Рівному, телефонуйте нам ☎ 095-556-72-72, 096-556-72-72, 063-556-72-72. В одному вашому замовленні може бути відразу кілька позицій кульків, вибрати які ви можете в каталозі товарів на сайті. Будь-які ваші запити ви можете висилати нам по електронній пошті на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Наші фахівці допоможуть вам визначитися з правильним вибором, вишлють актуальний прайс на типову продукцію, швидко зроблять прорахунок по рекомендованим виробам. Мінімальна партія типових виробів - від одного мішка, з логотипом - від 10 тисяч штук. Співпрацювати з нами вигідно: у нас найкраща ціна на поліетиленові пакети в місті Рівне.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022