+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові мішки і пакети для фруктів і овочів

Щоб успішно торгувати харчовими продуктами, їх потрібно вміти зберегти свіжими якомога довше, і продати якомога швидше. Для цього потрібна правильна тара, така як наші пакети для овочів і фруктів.

 

Ми виготовляємо цей вид упаковки з ПВТ вищого сорту. Він добре підходить для упаковки овочів і фруктів, тому що не впливає на смакові якості і колір товару, не дає продукції значно випаровувати цю вологу, зберігаючи її свіжість і соковитість.

 

Яка упаковка потрібна для овочів і фруктів

 

упаковка для овочей і фруктів Габарити і місткість упаковки розраховується так, щоб овочі і фрукти не злежується. Для тривалого збереження свіжості пакети можуть бути забезпечені перфораціями, які створюють природну вентиляцію внутрішнього простору.

 

Важливою перевагою поліетиленових фасувальних пакетів є можливість їх застосування на конвеєрних лініях, на горизонтальному або вертикальному пакувальному обладнанні. Це важливо для агровиробників серйозного масштабу і великих торгових організацій, що працюють з великими обсягами продукції.

 

Застосування нашої упаковки дає переваги при пошуку оптових закупівельників. Відсортовані, промарковані та упаковані овочі та фрукти швидше привернуть маркетологів торгових мереж, ніж ящики з розсипом.

 

Зараз товарів і торгових об'єктів так багато, що покупці стають все більш прискіпливими. Для них стали важливі не тільки смак, ціна, свіжість, а й зручність покупки, а також витрачений на її час. Щоб самостійно набрати пару кілограм буряка, моркви або картоплі, потрібно вимазати руки. Навіть при наявності одноразових рукавичок це у багатьох покупців викликає дискомфорт.

 

Для самостійного наповнення пакетів необхідно затратити певний час. Зазвичай овочі та фрукти закуповуються для сім'ї як мінімум на тиждень. Щоб самостійно набрати по 2-3 кг яблук, картоплі, моркви та інших овочів-фруктів, необхідно витратити не менше 10-15 хвилин. Звичайно, які цінують свій час покупці пройдуть повз скриньок з фруктовою або овочевий розсипом. Вони закинуть в свою корзину пакети з уже відсортованими і розфасованими в потрібному обсязі продуктами і витратять на це 30-40 секунд.

 

Упаковані овочі та фрукти зручно не тільки завантажувати в купівельну візок. Вони також швидко перекидаються в багажник або господарську сумку, а потім в холодильник. Не треба висипати продукти з пакета для більш довгого зберігання, тому що перфорації збережуть від зайвої вологості всередині упаковки і на полиці холодильника.

 

Дизайн і колірна гамма зображення на пакетах підбираються таким чином, що товар в них виглядає більш презентабельним і привабливим. Це досягається за рахунок посилення насиченості природного забарвлення. Все, що виглядає апетитно, підвищує продажі харчових продуктів.

 

При замовленні продуктів в інтернет-магазині покупець буде вибирати овочі та фрукти в значній мірі по упаковці, особливо якщо замовляє цей товар в перший раз. Звичайно, для повторних замовлень велику роль буде грати смак і свіжість продуктів, але це вже від нас як виробників упаковки, на жаль, не залежить. Наше завдання - залучити покупця, але зробити його постійним зможе тільки дійсно якісний товар.

 

Продажу овочевої та фруктової продукції через інтернет останнім часом все сильніше набирає обертів. При такій формі торгівлі ваговій товар може бути тільки заздалегідь розфасованим.

 

Чому поліетиленові пакети для фруктів і овочів потрібно замовляти в компанії УкрПак

 

пакети для овочів і фруктів При великих оптових замовленнях на нашому виробництві (від 50 000 штук) вартість одного пакета для овочів і фруктів дуже низька. Так що закупівлі у нас особливо вигідні великим агровиробникам і закупникам сільгосппродукції. Для середнього і малого бізнесу пропонуються упаковки пакетів і мішків оптом, починаючи від 5 000 штук, але вже для партії товару від 10 000 штук починають діяти знижки.

 

Ми організуємо доставку овочевих і фруктових пакетів по всій Україні. Оплатити можна в готівковій та безготівковій формі, головна умова - повна передоплата.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022