+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом в Києві на замовлення

Пакети з логотипом - це не тільки сучасна іміджева складова просування власного бренду, але і практична упаковка. Компанія «УкрПак» займається нанесенням логотипу на пакети вже близько 10 років, тому ми здатні дати нашим клієнтам необхідний результат за хорошою ціною.

 

Деякі замовники в Києві ще досі закуповують знеособлені дешеві пакети на ринках і в оптових компаніях, прагнучи заощадити. Зрозуміло, що ситуація у всіх різна, але варто враховувати, що знеособлені пакети не завжди можуть замінити фірмові, зроблені за відповідними параметрами, що цілком може призвести до додаткових витрат, пов'язаних з надмірністю розмірів або неміцністю цих пакетів, не кажучи вже про естетичну і іміджеву складову, які, може і неявно, але впливають на статус вашої компанії в очах споживачів.

 

Як виготовляються пакети з логотипом

 

виробництво пакетів з логотипом Київ Є кілька способів виготовлення пакетів з логотипом, які відрізняються в залежності від тиражу. Для малотиражного виробництва поширений метод шовкографії (трафаретного друку). Найбільш поширений для багатотиражного виробництва - метод флексографічного друку. При даному способі виробництва, флексодрук наноситися на активовану поліетиленову плівку у вигляді рукава, а вже після цього виготовляються самі фірмові вироби.

 

Фотополімерна форма (кліше) - є основою для отримання зображення на майбутніх пакетах. Для передачі відтінків і півтонів макета використовується растровий спосіб передачі зображення.

 

Для виготовлення пакетів з логотипом в Києві, по-перше, необхідно мати зображення свого логотипу, бажано у форматі CorelDRAW. Далі визначаємося з типом пакета, на який буде наноситися логотип, та його параметрами. Після узгодження графічного макету майбутнього виробу та вирішення фінансової частини ми приступаємо до роботи.

 

Варто зазначити, що ми виготовляємо пакети в більш прийнятні для замовників терміни, оскільки маємо більш сучасне виробництво і стандарти управління ним. Якість наших виробів ви можете оцінити, запросивши зразки аналогічних виробів.

 

Які види пакетів з логотипом можна замовити в Києві

 

замовити пакети з логотипом Київ Нанесення логотипу можливе на будь-який тип пакету: пакети-майки, пакети банан, фасувальні кульки, пакети для бутлів і коліс та інше. Крім того, фірмові пакети розрізняються за видами використовуваного матеріалу (поліетилену). Прийнято в торгових організаціях супермаркетах використовувати пакети ПНТ типу «майка». Серед шопінг-упаковки найбільшого поширення набули пакети ПВТ з вирубною посиленою ручкою типу «рейтер» («банан»). Ми виготовимо для вас пакети з логотипом в Києві на замовлення, призначені як для торгових, так і виробничих підприємств, для виставок, промо-акцій, повсякденної діяльності та інше.

 

Наш стиль роботи це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Такий підхід дозволяє максимально досягти маркетингових цілей замовника, просування його бренду і підвищення рівня фірмового обслуговування клієнтів з Києва та інших регіонів України.

 

Наявність пакетів потрібного розміру і міцності в місці торгівлі створює той комфорт для покупця, який є важливим фактором для повторного відвідування магазину. Без цього «помічника», іноді, і покупка може стати неможливою або її обсяг значно скоротиться, що неминуче позначиться і на ефективності бізнесу, його статус.

 

При підготовці замовлення, вам необхідно уважно поставитися до типу пакетів («банан, «майка» та інше), визначитись з потрібними розмірами, тому що це впливає і на місткість пакету і створює ризики перевантажити і порвати його при навантаженні або навпаки, зайву надмірність обсягу, яка буде причиною невиправданих витрат.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022