+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети та мішки з поліетилену високого тиску в Україні

Українським торговим і виробничим компаніям необхідна надійна тара для різних цілей. Поліетилен високого тиску - пластичний матеріал, який отримують завдяки полімеризації етилену під високою температурою. Його цінність при виготовленні пакетів і мішків обумовлена наявністю таких особливостей:

 

еластичності і гладкості;

 

міцності;

 

тривалого терміну експлуатації;

 

стійкістю до світла;

 

можливості багаторазового використання;

 

стійкості проти пилу і бруду, а також хімічних реагентів;

 

гнучкості і м'якості (при низькій щільності);

 

стійкості до розриву і стиску;

 

повітронепроникності.

 

Компанія УкрПак пропонує пакети і мішки ПВТ в Україні. Вони досить міцні, можуть використовуватися повсюдно. Ми застосовуємо передове обладнання та сучасні технології виробництва, тому досягаємо високої якості, і наша продукція популярна серед українських споживачів.

 

Пакети з поліетилену високого тиску

 

пакети ПВТ В Україні пакети застосовуються повсюдно, що робить їх відмінним рекламним засобом. Невеликі гранули (не більше 2-5 мм в діаметрі) полімеризуються в умовах заданої температури і тиску. Процес перебуває під контролем досвідчених фахівців. Як результат - наші клієнти отримують міцні на розрив вироби, які не шарудять, в яких вміст буде надійно захищеним.

 

Як правило, пакети з поліетилену високого тиску випускаються з друком логотипу компанії або рекламними гаслами. Вони є незамінними в повсякденному житті, завдяки чому стають ефективним і недорогим рекламним інструментом.

 

Про ефективність маркетингу судять за зовнішнім виглядом упаковки. Це мотивує співробітників нашої компанії вдосконалювати технології та пропонувати не тільки красиві, але і надійні пакети. Нанесення зображень і написів на пакети ПВТ за допомогою методу флексодруку дозволяє проводити ненав'язливі рекламні кампанії з широким охопленням і не сприймається вороже, так як упаковка має практичну користь. До можливостей цього маркетингового інструменту потрібно віднести:

 

розширення популярності компанії;

 

формування позитивного реноме;

 

інформування цільової аудиторії (про новій філії, сайті, контактах).

 

Ви можете самостійно вибрати форму і розмір, макет зображення, кольорове оформлення. Особливою популярністю користуються пакети з ручкою вирубного типу. Вони міцні, стійкі до розтягування, практичні і зручні. Як правило, їх використовують для товарів малих і середніх габаритів, вони витримують значні навантаження, через що вважаються універсальними.

 

Мішки з поліетилену високого тиску

 

мішки ПВТ Ці пакувальні вироби спрощують життя будівельників, фермерів, власників великих фірм і маленьких магазинів. А наше підприємство, в свою чергу, вже довгі роки є лідером на ринку. Ми виготовляємо продукцію на сучасному обладнанні, що робить її надійною і довговічною. Більшість підприємців вибирають мішки ПВТ, а не аналогічну тару і замовляють її у нас в великій кількості і за кращою ціною.

 

Основне призначення мішків з поліетилену високого тиску:

 

утилізація відходів і сміття;

 

транспортування предметів;

 

упаковка сипучих і несипучих продуктів.

 

Протягом багатьох років наша компанія пропонує покупцям якісну продукцію, при виготовленні якої наші співробітники суворо стежать за дотриманням технологічного процесу, норм і правил. Ми гарантуємо:

 

поставку мішків ПВТ оптом за найвигіднішими цінами;

 

гнучку систему знижок постійним клієнтам;

 

широкий асортимент висококласної пакувальної продукції;

 

стислі терміни випуску;

 

доставку в будь-який регіон України.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022