+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво пакетів з вирубною ручкою Україна

Компанія УкрПак виготовляє пакети з вирубною ручкою на замовлення для клієнтів з України. Ці фірмові кульки найчастіше мають прямокутну форму з ручками, які вирублені прямо в пакеті. Вирубна ручка буває: не посилена і посилена (виготовляється методом гарячої приварки додаткового вкладиша). Наша компанія має можливість виготовляти в Україні обидві модифікації. Такі пакети часто зустрічаються в бутіках, магазинах одягу та взуття, аптеках. У пакети з вирубними ручками покупцям буде зручно складати покупки особливо не об'ємні і не дуже важкі.

 

Особливості пакетів з вирубною ручкою в Україні

 

пакети з вирубною ручкою Їх зовнішній вигляд естетичний і презентабельний. Якщо ви хочете максимально використовувати рекламний потенціал упаковки на замовлення, то ми рекомендуємо вам надрукувати на пакетах логотип вашого бренду та зробити їх яскравими на неповторними.

 

Довгий термін служби, зносостійкість і міцність пакета – непогані приводи для клієнтів частіше використовувати його, розширюючи ваше рекламне охоплення по Україні.

 

Матеріали виготовлення: ПВТ, ПНТ або суміш ПНТ і ПВТ.

 

Плівка для виготовлення пакета може бути виконана в різних кольорах, що підвищує оригінальність виробу і збільшує простір для фантазії дизайнера.

 

На дні можна розташувати складку, що збільшує обсяг і місткість пакету.

 

Технологія допускає друк на пакеті якісних, кольорових зображень підвищеної зносостійкості.

Ручка пакета укріплена додатковим вкладишем («рейтер»), що підвищує місткість пакету і його зносостійкість.

 

Переваги пакетів з вирубною ручкою

 

 Перш за все, необхідно відмітити доступну ціну цих фірмових виробів в Україні. Фірмова упаковка з ручками, вироблена з поліетилену, відрізняється дешевизною, порівняно з упаковками з інших матеріалів, наприклад тканини або паперу.

 

Зручні пакети, виробництво яких відповідає високим стандартам, будуть міцними і прослужать довго. Крім того, використання донної складки дозволяє надати пакетам більший обсяг, у порівнянні з упаковкою схожих розмірів.

 

У них прийнятна вантажопідйомність. Звичайні пакети дозволяють переносити тару вагою від одного до трьох кілограмів, а з посиленою ручкою аж до п'ятнадцяти кілограм.

 

Наше виробництво пакетів має широкі можливості для дизайну фірмової упаковки. Ми можете надрукувати на ваших пакетах банан практично будь-який малюнок, що буде складати з різних кольорів, а також, замовити плівку для пакета в будь-якому кольорі на вибір.

 

Область застосування такої упаковки досить широка, особливо в торгівлі. Пакети з вирубною ручкою корисні в фірмових магазинах взуття, одягу, парфумів, косметики та інших. Вони стануть в нагоді не тільки великому, але і малому бізнесу на ринках, у магазинах «біля будинку», в кіосках.

 

Площину пакетів корисно використовувати як рекламну площу. Через зносостійкість і практичність виробів, клієнти будуть користуватися ними довгий термін, створюючи вам безкоштовну рекламу.

 

Характеристики пакетів банан з вирубною ручкою

 

Перерахуємо властивості і важливі параметри цієї фірмової поліетиленової упаковки, які потрібно врахувати при оформленні у нас замовлення. Так, виробництво пакетів «УкрПак» виготовляє вироби різної ширини і висоти, в залежності від ваших цілей.

 

Можлива ширина виробів: від 250 до 640 міліметрів.

 

Висота може варіюватися від 100 до 700 міліметрів.

 

Донна складка: від 20 до 50 міліметрів.

 

При виготовленні продукції використовується флексодрук.

 

Мінімальне замовлення пакетів банан з вирубною ручкою в Україні в нашій компанії: від 10000 штук. Вартість виробництва залежить від обсягу. Щоб оформити замовлення і уточнити технічні деталі, зателефонуйте нам за телефонами: 095-556-72-72, 096-556-72-72, 063-556-72-72.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022