+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з вирубною ручкою без рейтера

Пакети з вирубною ручкою без рейтера відрізняються привабливістю і служать відмінним рекламним носієм: вони не мнуться і надають широкі можливості для друку. Основна перевага - відсутність зовнішніх ознак посилення ручки, які є у пакетів з рейтером. Внаслідок цього вони виглядають надзвичайно привабливо.

 

Пакети цього типу ідеально підійдуть для бізнесу, що дорожить своїм іміджем: їх зовнішній вигляд безсумнівно викличе у споживача позитивні емоції, які в кінцевому підсумку будуть асоціюватися з усією компанією в цілому.

 

Пакети з вирубною ручкою без рейтера - ідеальний варіант для компаній, які розуміють, що таке «бренд». Відомо, що споживач при виборі товарів часто керується швидше емоціями, ніж розумом. Відповідно, мета будь-якої комерційної організації впровадити в свідомість людей позитивні асоціації по відношенню до свого бренду. І в цій справі не буває несуттєвих дрібниць: всі деталі важливі, і пакети - одна з таких деталей.

 

Особливість пакетів з вирубною ручкою без рейтера

 

пакети з вирубною ручкою без рейтера Специфіка упаковки цього типу обумовлена відсутністю рейтера, причому здається недолік перетворюється на гідність оскільки немає будь-яких вад, помітних зовні. Це дозволяє використовувати в його оформленні друк найвищої якості, і будь-який товар, обгорнутий в такий пакет, на емоційному рівні буде викликати у споживача більшу довіру.

 

Важливо і те, що якість поліетилену і його зовнішній вигляд сприяють його багаторазовому застосуванню. Це підвищує шанси того, що ваша реклама буде побачена потенційними клієнтами.

 

Пакети з вирубною ручкою, що не укріплені рейтером, відрізняються трохи меншою, витривалістю. Для того щоб кульки цього типу по вантажопідйомності не поступалися, їх товщину рекомендується робити більше.

 

У разі якщо вам все ж необхідна потужна ручка (при збереженні зовнішніх характеристик), наша компанія може запропонувати «гаряче» посилення рейтером: він кріпиться на внутрішній стороні пакета і підвищує його вантажопідйомність.

 

Пакети з вирубною ручкою ПВТ

 

пакети з вирубною ручкою ПВТ Пакети з поліетилену високого тиску м'які на дотик, не шарудять, мають глянцевий блиск. Пакети ПВТ з логотипом добре тягнуться, тому дуже важливо не помилитися з щільністю при їх замовленні. Наше виробництво пакетів ПВТ з логотипом розраховане на оптимальну роботу з товщиною плівки не менше 50 мкм.

 

Коли замовник просить порахувати вартість пакетів з вирубною ручкою без зміцнення, ми розглядаємо це як прагнення хоч на чомусь заощадити. Насправді економії не буде, більш того пакети ПВТ з логотипом щільністю до 60 мкм ми взагалі завжди рекомендуємо робити зі зміцненням. Єдине що, на поліетиленових пакетах ПВТ розміром менше 30х40 см укріплена ручка не дуже красиво виглядає. У маленькі пакети багато не покладеш, але якщо все-таки у вас передбачається навантаження на пакети, то радимо посилювати їх за рахунок збільшення товщини плівки, наприклад, замість 50 мкм зробити 60 мкм.

 

Властивість пакетів ПВТ з логотипом розтягуватися не є їх недоліком. Якщо в пакет ПВТ з логотипом покласти картонну коробку, то в місцях зіткнення гострих кутів коробки з пакетом плівка буде тягнутися. Чим товщі пакети ПВТ, тим більше навантаження вони витримують. На відміну від пакетів ПНТ, пакети ПВТ більш стійкі до колючих предметів.

 

Пакети ПВТ мають поверхню, яка зовні ближче до глянсової. Тому логотипи на пакетах ПВТ здаються яскравіше і красивіше, ніж на пакетах ПКСД і пакетах ПНТ.

 

Вартість виготовлення поліетиленових пакетів ПВТ залежить від ряду факторів:

 

1. Розмір.

 

2. Товщина (щільність) поліетилену.

 

3. Зміцнення ручки - є / немає.

 

4. Донна складка - є / немає. Якщо вона є, то розмір в складеному вигляді.

 

5. Колір поліетилену по пантону, служить лише орієнтиром в процесі виробництва, абсолютне потрапляння в колір не гарантуємо.

 

6. Кількість кольорів друку, наявність плашки.

 

7. Тираж.

 

Формуйте завдання на розрахунок і скидайте нам на електронну пошту або телефонуйте.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022