+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Вузькі рукава з ПВТ і їх використання

Під поліетиленовим рукавом розуміють універсальну упаковку, довжина якої є нефіксованою. За рахунок цієї особливості з продукцією зручно працювати. Вони дозволяють швидко здійснювати упаковку практично будь-яких виробів, в тому числі вузьких, і мають нестандартну форму. Для додаткової зручності поліетиленові рукава з ПВТ продаються в рулонах. Залежно від потреб замовника, продукція може бути вузькою та широкою, вона також може мати задану довжину, товщину і ширину стрічки.

 

У багатьох клієнтів користуються популярністю поліетиленові напіврукава. Це упаковка з ПВТ з трьома відкритими і однієї цільною сторонами. У разі необхідності плівку можна розгорнути, за рахунок чого ширина обороту збільшиться вдвічі. Вироби можна і згорнути, зробивши їх більш вузькими і в два рази щільнішими.

 

Використання ПВТ плівки

 

поліетиленовий рукав Сфера застосування плівки з ПВТ багато в чому пояснюється властивостями матеріалу:

 

високою міцністю в широкому температурному діапазоні;

 

стійкістю до розривів, ударів і проколів;

 

придатністю для перевезення чутливих до окислення продуктів.

 

Завдяки хорошим експлуатаційним якостям плівка з ПВТ знайшла широке застосування в промисловості, торгівлі та побуту. Наприклад, з поліетилену високого тиску виготовляються захисні плівки для харчових виробництв. Вони використовуються для перевезення і реалізації різних продуктів: м'яса, хліба, овочів та інших харчових товарів.

 

Стовщена плівка з ПВТ - відмінний матеріал для будівельної промисловості. Вона застосовується для упаковки блоків, цегли та інших будматеріалів. У транспортній логістиці плівка з ПВТ необхідна для закріплення вантажів на піддонах, а в рекламному бізнесі - для нанесення яскравого барвистого друку.

 

Нарешті, плівка з ПВТ застосовується для виготовлення поліетиленових пакетів. Після переробки матеріал використовується повторно, наприклад, у виробництві сміттєвих мішків і ряду інших виробів.

 

Таким чином, плівка з ПВТ є універсальним матеріалом, затребуваним у багатьох галузях промисловості, транспортної логістики та домашнього господарства.

 

Вузькі рукава з ПВТ в Україні

 

вузькі рукава ПВТ Ці пакувальні вироби є одними з найбільш популярних. Вони являють собою універсальну плівку практично необмеженої довжини, яка дуже зручна для упаковки самих різних товарів:

 

фурнітури;

 

пластикових труб;

 

запчастин;

 

тканин;

 

продуктів харчування і т.д.

 

ПВТ не має запаху, легко тягнеться і забезпечує хороший захист вмісту. За бажанням клієнта продукція буває прозорою або певного кольору.

 

Великий попит на вузькі рукава з ПВТ пояснюється легкістю їх використання. Матеріал продається в рулонах, намотаних на картонні шпулі - така конструкція дуже зручна для швидкого намотування плівки на вироби будь-якої форми. Після нарізки рукава на певну довжину проводиться його спайка або зав'язка - таким чином, упаковка навіть нестандартних виробів не забирає багато часу.

 

Ще одна поширена застосування рукавів з ПВТ - виробництво пакетів-вкладишів. У цьому випадку вони використовуються, як напівфабрикати, які розрізаються на пакети необхідної довжини. Фальцьовані рукава підходять для виробництва пакетів-майок, а нефальцовані - для пакетів з вирубною ручкою.

 

У компанії УкрПак ви можете купити якісні поліетиленові рукава і напіврукава за вигідними цінами. Ми є виробником і працюємо з замовленнями будь-яких обсягів. Серед наших клієнтів - найбільші харчові і промислові підприємства України. Реалізовані поліетиленові рукава і напіврукава з ПВТ відрізняються стабільно високою якістю і хорошими експлуатаційними характеристиками.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022