+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети для дитячих товарів

Продаж дитячих товарів у магазинах потребує якісного та зручного пакування. Оптимальним рішенням цього питання є використання поліетиленових пакетів. Залежно від різновиду товару для дітей можуть використовуватись різни види пакувальних виробів. Розглянемо важливі аспекти, щоб ви змогли зробити ваше замовлення максимально раціональним з найбільшою користю для себе.

 

Поліетиленові пакети в дитячих магазинах

 

Кожна покупка в магазині відбувається з використанням поліетиленових пакетів. Так, для первинного пакування зазвичай беруть тонкі та прозорі пакети, які називають фасувальними. Вони є самими дешевими з усіх можливих видів. Їх основна функція – захистити товар від зовнішнього забруднення.

 

пакети поліетиленовіпакети для дитячих товарівпакети з логотипом

 

Далі куплений товар можна складати в поліетиленову упаковку більших розмірів. Найбільш місткий варіант – пакети майка, які ще й до того є найбільш міцними. Це універсальні вироби, які використовує більшість дитячих магазинів та дрібних підприємців. Незважаючи на свою тонкість, вони здатні витримувати велику вагу і бути стійкими до розтягування. Ручки виготовляються з щільного поліетилену, тому не потребують ущільненні.

 

Пакети банан мають більш презентабельний вигляд завдяки прямокутній формі та акуратно вирубаним ручкам. Вони підходять для більш коштовних товарів, які мають не дуже велику вагу. Практично всі пакети цього різновиду виготовляються з друком логотипу. Маркетологи вважають, що такого виду поліетиленові пакети не тільки естетично привабливіші, але й іміджеві.

 

Для ефективної роботи магазинів доцільно мати різни варіанти пакувальної продукції з поліетилену в асортименті та раціонально їх використовувати.

 

Пакети з логотипом дитячого магазину

 

Виготовлення фірмової упаковки – є дуже прогресивним та вигідним кроком для функціонування магазину. Так ви зможете отримати яскраві пакети та гарантію надійного пакування. Крім того, це мало витратний спосіб зробити більш впізнаваною торгову марку, дитячий магазин. За статистикою, пакети з логотипом є більш ефективною рекламою, ніж великі плакати або бігборди.

 

На сьогоднішній день маркетологи вважають друк логотипу на поліетиленових пакетах найприйнятнішим, вигідним і ефективним способом просування, адже людина не прагне вивчити інформацію на упаковці, це відбувається на підсвідомому рівні.

 

Експерти запевняють, що замовити пакети з логотипом обійдеться порядком дешевше, ніж інші види реклами. Це дозволить вам за невеликі кошти залучити максимальну кількість аудиторії і розширити коло клієнтів, що є завданням будь-якої реклами.

 

виробництво поліетиленових пакетів При виготовленні цієї упаковки важливо врахувати дитячу тематику в дизайні зображення, що буде друкуватися, щоб мати максимально позитивний вплив на цільову аудиторію.

 

Де замовити поліетиленові пакети

 

Для тих, хто шукає цю продукцію, рекомендуємо звертатись безпосередньо до компаній, що її виготовляють. Серед замовників із року в рік все більшої популярності набуває виробниче підприємство “УкрПак” з Харкова, що обслуговує безліч українських споживачів по всій країні.

 

Наша фірма пропонує купити поліетиленові пакети майка, банан, фасувальні з друком логотипу або без за найбільш вигідними цінами по Україні. Ви можете вибрати не тільки тип і розмір пакетів, а й картинку для друку або колір самих пакетів та інші параметри. До ваших послуг досвід наших професіоналів на виробництві, а також кваліфікація дизайнера.

 

Деталі виробництва та ціни пакетів уточнюйте у менеджерів. Контактні телефони для замовлення поліетиленових пакетів для дитячих товарів +38(063)556-72-72, +38(095)556-72-72, +38(096)556-72-72.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022