+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Рекламні поліетиленові пакети з фірмовою символікою

Рекламний пакет - це ефективний і популярний спосіб просування бренду, будь-якого товару або послуги. Упаковка ненав'язливо проінформує потенційних покупців про компанію, її досягнення, акції, знижки. При цьому пакети з логотипом можуть видаватись клієнтам безкоштовно. Люди із задоволенням беруть їх і з цікавістю вивчають нанесене на них зображення і інформацію, а при подальшому використанні згадують про вашу компанію.

 

Провідні торгівельні компанії часто використовують саме такий вид реклами, бо він недорогий  і приносить відчутний результат.

 

Брендовані пакети з логотипом - це ефективний, масовий і універсальний спосіб реклами, який підходить для різноманітних компаній і сфер діяльності. Фірмова упаковка вирішує ряд маркетингових задач:

 

зацікавлює цільову аудиторію;

 

залучає нових клієнтів;

 

«оживляє» інтерес лояльних споживачів, змушує згадувати про вашу компанію.

 

Навіть при дуже обмеженому бюджеті витрати на пакети з символікою компанії будуть виправдані, адже це довгостроковий рекламний інструмент, який при багаторазовому використанні згодом не знижує своєї ефективності.

 

Виготовлення фабричних поліетиленових пакетів із друком реклами

 

пакети з логотипом УкрПак більше 10 років випускає пакети з логотипами, написами, малюнками та іншими елементами корпоративної символіки. У нашому розпорядженні сучасне обладнання. У виробничому процесі використовується сировина високої якості провідних світових брендів.

 

Корпоративні пакети виготовляються з ПВТ, ПНТ та їх композицій. Готова продукція відповідає гігієнічним нормам, безпечна і екологічна.

 

Конкуренція на сучасному ринку диктує нові правила просування. Один з ефективних способів закріпити свої позиції - регулярна реклама власної продукції. Компанія УкрПак пропонує вам унікальну можливість заявити про себе і представити товар споживачам. Ми приймаємо замовлення на оптовий друк логотипів на поліетиленових пакетах.

 

Виробничий процес налаштований на максимально швидкий випуск без втрати якості. Сучасне обладнання високої надійності, досвідчені співробітники і першокласна сировина дозволяють швидко виконувати поставлені завдання. Кожен проект проходить ретельний контроль на всіх етапах виробництва.

 

Купити поліетиленові пакети оптом на замовлення

 

купити пакети з логотипом оптом Наше виробниче підприємство пропонує вигідні умови для оптового замовлення фірмових поліетиленових пакетів. Продукцію компанії замовляють супермаркети, магазини, торгові та аптечні мережі, фабрики, маркетингові та event-агентства, приватні особи і т. і. Наша пакувальна продукція підходить для транспортування, зберігання та упаковки продуктів, подарунків, текстилю та іншого вмісту.

 

Наші поліетиленові пакети міцні, зручні і дешеві. Вони широко використовуються в побуті, торгових та інших організаціях. Завжди в наявності на складі поліетиленові пакети наступних типів:

 

прозорі і кольорові мішки для упаковки товарів;

 

«майки» для фасування продуктів в супермаркетах (прозорі пакети з ручками, на них можуть бути нанесені логотипи, рекламні написи і різні зображення). Вони широко застосовується для упаковки продуктів завдяки практичності і місткості.

 

Необхідні для реклами фірмові пакети типу «банан», «майка» краще купувати у нас, як у виробника, заощадивши при цьому солідну суму. Якщо вам потрібні недорогі поліетиленові пакети, купіть їх оптом в Україні на замовлення. Ви можете замовити нанесення на них логотипу, назви компанії, зображення або текстового напису. Таким чином, тара стане рекламним носієм і атрибутом корпоративного стилю.

 

Серед головних переваг наших пакетів можна виділити:

 

високу міцність на розрив і розтягнення;

 

компактність і легкість;

 

стійкість до дії хімічних речовин;

 

відсутність токсичності;

 

збереження міцності при температурі нижче 0 ° С;

 

доступну ціну.

 

Якщо вам необхідні рекламні поліетиленові пакети з фірмовою символікою, зателефонуйте фахівцям компанії УкрПак і отримаєте детальну консультацію.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022