+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом Київ оптом - замовити друк на пакетах

Світ упаковки дуже широкий, але світ якісної фірмової упаковки дуже вузький. Вибираючи надійного постачальника пакетів з логотипом в Києві, зверніть увагу на виробництво УкрПак, яке гарантує високу якість продукції, що випускається, має бездоганну репутацію і пропонує доступні ціни.

 

Виготовлення оптових партій поліетиленових пакетів з нанесенням логотипів - основна спеціалізація нашої компанії. Звертаючись в нашу фірму, вам не обов'язково знати всіх тонкощів виготовлення пакетів: фахівці з десятирічним досвідом допоможуть зробити правильний вибір.

 

Виготовлення пакетів з логотипом

 

пакети з логотипом Наша компанія пропонує своїм клієнтам продукцію, вироблену лише з первинної сировини, з використанням якісних витратних матеріалів. На нашому обладнанні можливе виготовлення пакетів з логотипом, які можуть відрізнятися виглядом, розмірами, сировинним складом, кількістю кольорів при друку.

 

Ціна виготовлення пакетів з логотипом складається з багатьох чинників: витрати на якісну сировину і витратні матеріали, використання передових технологій, витрати на кваліфікованих фахівців, що в нас працюють, використання якісного обладнання, яким оснащено наше виробництво.

 

УкрПак відноситься до числа національних виробників фірмової пакувальної продукції. Більшість наших клієнтів закуповує у нас оптом пакети з логотипом в Києві.

 

Якісне обладнання, якісна сировина і витратні матеріали, досвідчені фахівці, десятирічний досвід дозволяє нам запропонувати вам пакети з логотипом найвищої якості. Тісна взаємодія між офісом і виробництвом, уточнення нюансів замовлення - невід'ємні принципи нашої роботи.

 

Особливості замовлення друку на пакетах

 

друк на пакетах Для нанесення логотипу на пакет ми використовуємо флексодрук  - більш складний метод друку, що повністю автоматизований. Від цього і мінімальний тираж у нас становить від 10 тисяч штук.

 

Повнокольоровий друк або по-іншому фотодрук - це друк з використанням чотирьох фарб CMYK, в результаті чого виходить по-справжньому барвистий малюнок. Наша компанія готова виконати навіть термінове замовлення по виробництву і друку на пакетах в Україні, але він буде коштувати трохи дорожче. Дуже часто клієнти, які раніше не стикалися із замовленням поліетиленових пакетів з логотипом, не знають, що на хорошому виробництві існує велика черга замовлень.

 

Стандартні терміни для виготовлення пакетів з використанням методу флексодруку до 5-и тижнів в високий сезон. Наявність власного виробництва дає нам можливість йти назустріч клієнтам, які дійсно не знали про цей факт, або клієнтам, яких підвів ненадійний партнер, а виставка або якесь важливий захід ось-ось настане. Це зовсім не означає, що ми не зробимо вчасно тираж іншому нашому клієнту, 80% наших клієнтів - це наші постійні замовники, і всі вони за роки співпраці вже знають про терміни виробництва і розміщують замовлення заздалегідь.

 

Перед нанесенням друку поліетиленова плівка, з якої виготовляються пакети, в обов’язковому порядку активується за допомогою коронних розрядів.

 

Як замовити пакети з логотипом в Києві

 

Наша компанія є виробником, тому ви можете купити у нас оптом поліетиленові пакети з логотипом в Києві або будь-якому іншому регіоні України за привабливою ціною. Пропонуємо виробництво та продаж пакетів з логотипом, з матеріалів ПНТ, ПВТ, ПСТ (суміші перших двох).

 

Щоб зробити прорахунок ціни, скиньте нам всі дані по електронній пошті. Якщо ви не фахівець в області упаковки або вперше хочете замовити поліетиленові пакети - зателефонуйте нам, ми допоможемо зробити правильний вибір. Чекаємо на ваш дзвінок!

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022