+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети майка і банан з логотипом

Покупка фірмової упаковки - правильний вибір на користь економії, якості, функціональності і підвищення продажів вашої компанії. «УкрПак» пропонує поліетиленові пакети з логотипом під замовлення оптовими партіями. Адже такі фірмові пакети - упаковка першої необхідності не тільки в супермаркетах і гіпермаркетах, але і в абсолютно будь-яких компаніях, які займаються продажами.

 

Доступні ціни - важлива перевага в порівнянні з конкурентами, оскільки власне виробництво дає нам можливість відмовитися від посередників і пропонувати своїм клієнтам фірмову продукцію високої якості за оптовими цінами.

 

Пакети майка з логотипом

 

пакети майка з логотипом Технологічні можливості компанії «УкрПак» дозволяють здійснювати виробництво пакетів типу «майка» різних модифікацій. Найбільш популярними є прозорі або білі з друком. Також ви можете замовити пакет майка від виробника будь-якого кольору.

 

Наші виробничі лінії мають можливість гнучкого налаштування параметрів, таким чином, ви зможете придбати вироби нестандартного розміру, який оптимально підходить для розфасовки саме вашої продукції. Товщина - може складати за звичай від 10 до 30 мікрон. Від цього показника також залежить міцність і надійність упаковки. Якщо ви реалізуєте товар, який має велику вагу або гострі кути є сенс придбати більш надійну тару.

 

За допомогою флексографічних машин на поверхню упаковки наноситься малюнок або напис. У нас ви можете купити поліетиленові пакети майка оптом. З огляду на те, що пакети використовуються на протязі всього «життєвого циклу», їх застосування в якості рекламного носія є вдалим маркетинговим ходом по поширенню необхідної інформації серед цільової аудиторії.

 

Область застосування безпосередньо залежить від товщини виробу, а отже від його вантажопідйомності, яка становить від 2 до 25 кг. Завдяки тонкості і легкості, «майка» компактно складається і її завжди можна носити з собою. Бічні складки істотно збільшують місткість, а особлива форма подвійних ручок значно підвищує їх надійність.

 

Незважаючи на свою універсальність, цей тип пакувальної тари найбільш часто застосовується при покупці продовольчої продукції. При цьому слід пам'ятати, що тільки вироби, виготовлені з первинної сировини, можуть використовуватися для контакту з харчовими продуктами.

 

Пакети банан з логотипом

 

пакети банан з логотипом Головне перевага таких пакетів - це, звичайно, їх якість. Компанія «УкрПак» виготовляє пакети банан на сучасному професійному обладнанні, уважно контролює всі етапи виробництва і строго стежить за тим, щоб виготовлена продукція відповідала необхідним стандартам. Крім якості пакети з вирубний ручкою володіють ще більшою кількістю інших плюсів.

 

Пакети банан в цехах «УкрПак» випускаються в двох варіантах - з посиленою і з не посиленої ручкою. Посилена ручка гарантує додаткову міцність і збільшує їх вантажопідйомність. Вони підходять для зберігання навіть об'ємних, важких і гострих предметів: пакети розтягуються і не рвуться.

 

Друк реклами на пакетах - перевірений маркетинговий хід. Якщо ви хочете збільшити потік своїх клієнтів, замовте в «УкрПак» пакети банан з логотипом компанії. Крім того на пакети доцільне нанесення потібної текстової інформації, вашого фірмового слогана або оригінального дизайнерського оформлення.

 

Замовити партію пакетів майка і банан з логотипом за привабливою ціною ви можете c доставкою по Україні. Високоякісні поліетиленові пакети стануть зручною і надійною упаковкою для вашої продукції. За вашим бажанням ми нанесемо на них логотип компанії або будь-яке інше зображення, яке перетворить упаковку зі звичайного пакета в ефективний рекламний носій.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022