+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Переваги поліетиленових пакетів майка для споживачів

Поліетилен є одним з найвідоміших і широко використовуваних полімерів в світі. Він має важливу перевагу в тому, що його можна використовувати при виробництві упаковки для харчових продуктів і в якості рекламного інструменту.

 

Поліетиленові пакети користуються великим попитом, без них неможливо уявити функціонування сучасних торгових точок. Вони відрізняються універсальністю і зручністю, підходять для будь-яких типів товарів. Пакети-майки найчастіше використовуються в магазинах: така форма вважається найбільш місткою і практичною.

 

Споживачі обирають пакети майка

 

поліетиленові пакети майка Незважаючи на те, що ставлення до пластикових пакетів поступово змінюється в світлі екологічних проблем і більш широкого використання багаторазових тканинних пакетів, поліетиленові пакети майка для покупок зберігають ключові переваги:

 

довговічніші, ніж паперові;

 

менш схильні до розривів, їх легше носити з собою;

 

зручні в негоду.

 

Поліетиленові пакети майка багаторазового використання застосовуються для різних цілей. Багато хто бере їх з собою, коли робить покупки, в них зберігають різні речі, хтось використовує їх як сміттєві пакети.

 

Пластикові пакети служать набагато довше, ніж паперові пакети. Їх простіше зберігати, що дозволяє організувати торговий простір для клієнтів найкращим чином.

 

Діяльність будь-якої компанії і організації неможлива без фірмової атрибутики. Зображення бренду на пакувальних виробах є дуже органічним. При використанні пакетів майка в якості рекламних інструментів слід зазначити, що вони мають значний термін служби. В цьому плані поліетиленові пакети майка - оптимальний варіант пакувальних виробів.

 

 

Споживачам не потрібно турбуватися про те, у що упаковувати товари, тому що з нашою допомогою вони обов'язково знайдуть потрібну упаковку в магазині. Перевагами поліетиленових пакетів є також:

 

механічна міцність;

 

висока хімічна стійкість;

 

термопластичность;

 

легкість;

 

широкий вибір різних кольорів і розмірів;

 

стійкість до широкого діапазону температур;

 

бар'єрні властивості, що обмежують проникнення водяної пари, газів і запахів;

 

гарне співвідношення ціни і якості.

 

Особливості виробництва і характеристики пакетів майка

 

пакети майка Виробництво даного виду виробів є одним із напрямків діяльності нашої компанії. Оскільки це продукт повсякденного попиту, важливо дотримуватися вимог до експлуатаційних характеристик і якості. Залежно від особливостей застосування моделі в рулонах випускаються різної товщини. Даний тип виробів виготовляється з ПНТ. Ця сировина використовується через свою економічності і високих експлуатаційних властивостей.

 

Переваги наших «майок»:

 

високий вагова межа, відмінна міцність;

 

хороша місткість;

 

пакувальні вироби зручно розподіляють вагу по руці.

 

Велика місткість пакетів майка досягається за рахунок бічних складок (вони називаються фальци). Велика вантажопідйомність і зручність - завдяки цілісним багатошаровим ручкам з боковим розміщенням і, звичайно, матеріалу. Також бічні фальци збільшують обсяг, а широкі ручки моделей зручні для перенесення. Незважаючи на невелику товщину матеріалу, конструкція наших поліетиленових виробів задовольняє всі потреби покупців.

 

Щоб замовити необхідну кількість товару, зв'яжіться з нашими фахівцями за контактними телефонами. Вони нададуть актуальну інформацію щодо наших виробничих можливостей, термінів доставки і оплати. У нас великий вибір пакетів-майок. Переконайтеся самі – подзвоніть нам в офіс та отримайте вигідну комерційну пропозицію.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022