+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Плівка поліетиленова оптом в Україні від виробника

плівка поліетиленова Поліетиленова плівка являє собою пакувальний матеріал, який виготовляється з сировини, що володіє корисними властивостями. Вона безпечна для здоров'я оточуючих, тому її можна використовувати при виготовленні найрізноманітніших виробів. Упаковка даного виду відрізняється невеликою товщиною і різноманітністю колірних відтінків. Тара, завдяки своїм характеристикам, використовується в багатьох сферах діяльності:

 

торгівля - виступає в ролі пакувального матеріалу для їжі, невеликий штучної продукції, меблів, побутових приладів;

 

будівництво - застосовується для гідро-і теплоізоляції;

 

садово-городня галузь - використовується, як укривна сировина і при зведенні теплиць;

 

роботи, пов'язані з електрикою - плівка є прокладочно-ізоляційним матеріалом;

 

при виробництві товарів, які реалізуються населенню - пакети, обкладинки для зошитів, книг.

 

Безумовно, наше виробництво має свою спеціалізацію: ми випускаємо найбільш універсальну та поширену продукцію.

 

Особливості поліетиленової плівки від УкрПак

 

виробництао поліетиленової плівки Завод з виробництва поліетиленової плівки пропонує в Україні якісні вироби за доступною вартості. Матеріал за рахунок хімічної будови і властивостей володіє декількома головними переважними особливостями. Безсумнівним достоїнством є еластичність, стійкість до ударів і сильним навантаженням. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, тому ми гарантуємо виготовлення плівки, яка не пропускає гази, пар, воду. Вона має чудову стійкість до дуже низьких температур, а також впливу багатьох хімічних реагентів.

 

Поліетиленова тара характеризується високою безпекою для здоров'я людини і не викликає алергії, як у дітей, так і дорослих. Однією з особливостей вважається тривалий термін придатності, низька собівартість (тобто остаточна ціна на готову продукцію). Процес виготовлення товару займає небагато часу. При необхідності він легко піддається вторинній переробці. Товщина матеріалу має вплив на рівень його світлопроникності.

 

Поліетиленова плівка від УкрПак відмінно підходить для нанесення логотипів, різної друкованої інформації. Завдяки цьому його можна використовувати в маркетингових цілях, для розміщення реклами. Це дозволить підвищити впізнаваність фірми і рівень її продажів. Ми також реалізуємо активовану плівку під подальшу друк.

 

Ціна поліетиленової плівки оптом

 

Компанія УкрПак з Харкова виробляє і реалізує поліетиленову плівку оптом. Її ціна в першу чергу залежить від марки використовуваного матеріалу і, безпосередньо, його вартості. Також на її формування значний вплив має товщина, розміри, рівень конкуренції на споживчому ринку. Наявність друку також має безпосереднє відношення до формування остаточної ціни.

 

Пропонуємо по Україні купити поліетиленову плівку високої якості за привабливо низькою вартістю. Виробництво здійснюється з використанням сучасного, продуктивного обладнання, завдяки чому у нас є можливість виготовити для вас вироби, максимально підходять під ваші потреби. Вона не тільки витримує сильні навантаження, але і відрізняється стійкістю до дії різних зовнішніх негативних чинників. Доставка здійснюється самовивозом або транспортними компаніями в будь-який регіон нашої країни.

 

Компанія УкрПак - це гарантія безпечної, довговічною, надійною і недорогий поліетиленової плівки в Україні. Звертайтеся до нас, якщо бажаєте вигідно придбати продукцію високої якості. Наші менеджери з продажу швидко зорієнтують вас відносно можливості випуску необхідної вам продукції та її ціни.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022