+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети замовити не складно

Виготовлення поліетиленових пакетів не є надскладним в технічному плані процесом, однак вимагає сучасного обладнання, якісної сировини і суворого дотримання стандартів.

 

Переваги поліетиленових пакетів:

 

невисокий вага;

 

висока міцність;

 

можливість замовити поліетиленові пакети з логотипом дозволяє забезпечити товару оригінальну і привабливу упаковку;

 

захист від вологи;

 

ціна на поліетиленові пакети оптом дозволяє придбати необхідну кількість упаковки при оптимальних витратах.

 

В сучасних умовах розвивати даний вид бізнесу в стані тільки ті компанії, які готові запропонувати широкий асортимент пакетів за прийнятними цінами. УкрПак є саме таким підприємством.

 

Виробництво поліетиленових пакетів

 

виробництво поліетиленових пакетів Виготовлення цієї продукції відбувається в точній відповідності з технологічним режимом і рецептурою, в залежності від необхідних характеристик замовника. На сьогоднішній день найпопулярнішими видами поліетиленових пакетів є:

 

фасувальні пакети для сипучих матеріалів, продуктів харчування і т. д .;

 

фасувальні пакети в рулонах для торгових підприємств;

 

пакети майка для сипучих матеріалів, продуктів харчування, одягу і т. д .;

 

пакети майка і банан з логотипом для презентацій, рекламних компаній і т. д .;

 

поліетиленові рукава для харчових виробництв, торгових підприємств і т. д.

 

Серед різноманіття поліетиленових пакетів, найбільшою популярністю у споживачів користуються так звані пакети майка. Даний вид продукції оснащений зручними ручками, які не тиснуть на шкіру рук навіть при відносно великому навантаженні. Відвідувачі торгових підприємств скоріше виберуть зручний пакет майку, ніж звичайний поліетиленовий пакет без ручки.

 

В залежності від побажань замовника, розмірів і вимог до продукції, призначеної для упаковки в поліетиленові пакети, розробляється рецептура і технологічний регламент їх виготовлення. Можливо нанесення логотипу, інформації про склад продукту, його технічні чи технологічні властивості, а так само інформації рекламного характеру.

 

Навіщо потрібен друк поліетиленових пакетів

 

друк поліетиленових пакетів Щоб отримати максимальну користь від пакувальної продукції, можна зробити акцент на інформаційному навантаженні. Пакети з логотипом оптом закуповують торгові підприємства і різні комерційні структури в період проведення рекламних кампаній. Даний вид продукції дозволяє, при відносно невеликих витратах, значно підвищити впізнаваність торгової марки чи бренду.

 

Використовувати корпоративні поліетиленові пакети можна абсолютно різними способами. Наприклад, в них часто складають роздаткові матеріали на виставках і конференціях - в цьому випадку пакети повинні бути міцними, але при цьому стильними і акуратними, щоб потенційний клієнт звернув на них увагу і захотів забрати їх з собою. На таких пакетах бажано додатково зміцнювати ручки - це також враховується нами при розробці макета. При необхідності можна додати донну вкладку.

 

Якщо ж пакети потрібні Вам для перенесення не надто важкого вантажу які, по суті, служать виключно рекламним цілям, ми рекомендуємо вибрати друк пакетів зі звичайною вирубною ручкою. Такі пакети виглядають більш солідно, але при цьому вони менш міцні.

 

Завдяки широкому використанню поліетиленових пакетів усіма верствами населення, таким чином, логотип компанії або назва товару можна донести до максимального числа споживачів. Існуючі сьогодні технології нанесення малюнка на поліетилен дають можливість комерційним структурам замовити пакети з логотипом будь-якої складності. При цьому придбання оптової партії гарантує низьку вартість одиниці товару.

 

Замовити поліетиленові пакети у виробника

 

Ми пропонуємо вам замовити у нас будь-яку необхідну кількість продукції за низькими цінами оптом. Замовлення можна зробити онлайн. Ми гарантуємо високу якість, швидку акуратну роботу і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Купити поліетиленові пакети оптом в Україні можуть всі бажаючі в будь-який зручний час. Досить зробити замовлення на https://www.ukrpak.com, після чого фахівці підприємства підготують необхідну кількість упаковки і здійснять виробництво пакетів з поліетилену з урахуванням всіх ваших побажань. Компанія УкрПак багато років займається виготовленням пакетів на замовлення, тому звертаючись сюди, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте обслуговування на найвищому рівні, а всі ваші побажання і ідеї будуть втілені в життя.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022