+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Замовити пакети банан в Борислав з логотипом за найкращою ціною

Пакети банан Борислав

 

Замовляйте пакети банан в Борислав з друком логотипу, за найкращою ціною від виробника УкрПак. Ми гарантуємо поставки якісних фірмових поліетиленових кульків у Львівську область. Компанія «УкрПак» - широко відома виробнича фірма, яка виготовляє поліетиленові пакувальні вироби в широкому асортименті (великі, середні, малі) з можливістю їх брендування.

 

Пакети банан в Борислав замовляють у нас багато комерційних компаній і приватні підприємці, які розуміють всі переваги використання брендованої упаковки. Ми поставляємо нашу продукцію торговим організаціям і приватним особам за оптовими цінами прямо з виробництва. Продукція виготовляється під індивідуальне замовлення, оскільки передбачає друк фірмового логотипу. Ви можете також вибрати необхідні розміри виробів.

 

Реклама на пакетах банан допоможе зробити ваш бренд у Бориславі ще більш популярним. Ми випускаємо вироби, розраховані на різну вагу і місткість, з поліетилену високого тиску. Важливою перевагою співпраці з нашою компанією є те, що ми поставляємо клієнтам продукцію з власного виробництва. Тому ви гарантовано отримаєте якісну продукцію від відомого виробника за максимально низькими цінами.

 

У Бориславі пакети банан замовляють за телефонами (+38) 096-556-72-72, (+38) 095-556-72-72, (+38) 063-556-72-72. Чекаємо від вас докладний опис вашого замовлення, яке ви можете скинути нам на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. : ми оперативно опрацюємо ваше замовлення і зв'яжемося з вами.

 

Ви можете купити пакети банан під замовлення різних модифікацій – з вирубними ручками, з посиленням, з донною складкою. Вироби можуть мати індивідуальні параметри. Мінімальний обсяг замовлення уточнюйте у відділі продажів. Співпраця з нами для вас буде вигідною: у нас найкраща ціна на пакети банан в місті Борислав.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022