+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом Київ, Харків

Ексклюзивну і подарункову упаковку зараз можна отримати при купівлі товару, практично в будь-якому магазині. Власники багатьох українських фірм при виборі реклами на пакетах можуть добре заощадити, оскільки це дуже недорогий спосіб поширення своїх товарів і послуг.

 

Пакети з логотипом в Києві і Харкові часто використовуються в якості брендованої продукції, поширення якої - частина спланованої рекламної кампанії. Численні торгові фірми пропонують такі фірмові вироби в якості безкоштовної упаковки придбаних товарів. З огляду на привабливість зовнішнього вигляду і відмінні експлуатаційні властивості, можна не сумніватися - ймовірність повторного використання досить висока. Застосовуючи виріб в повсякденному житті, людина сприяє підвищенню впізнаваності торгової марки.

 

Чому обирають поліетиленові пакети з логотипом

 

пакети з логотипом Широке поширення пакетів з логотипом в Києві, Харкові та в цілому по Україні спостерігається в наступних сферах:

 

щоденний побут (шопінг, відвідування навчальних закладів і т. д.);

проведення різних презентацій, націлених на підвищення впізнаваності бренду;

застосування в вигляді упаковки для подарункових виробів;

організація рекламних акцій, метою яких є просування продукту або послуг;

використання в якості упаковки для фармацевтичних товарів, продукції легкої промисловості і т. д.

 

Пакети з логотипом мають наступні позитивні якості:

 

проведення ефективної рекламної акції має на увазі мінімальні фінансові вкладення;

реклама виявляється ненав'язливою, що особливо цінується цільовою аудиторією;

бренд, послуга або товар стає більш впізнаваним і популярним;

безпосередньо вироби характеризуються високими експлуатаційними характеристиками, вони міцні і практичні.

 

Виробництво пакетів з логотипом

 

виробництво пакетів з логотипом На першому її етапі з полімерних гранул з допомогою екструдерів виготовляється плівка, що має форму рукава. Далі на неї наноситься необхідний малюнок, для чого використовується флексографічне обладнання. Сучасний метод нанесення зображення при виготовленні пакетів, дає нам можливість виготовляти дійсно якісну продукцію за низькою ціною.

 

Після «фарбування» плівковий матеріал надходить на пакетні автомати, оснащені двосторонніми «гарячими» ножами. З їх допомогою формуються шви. У тих випадках, коли виготовляються пакети типу «майка», робиться ще два зварних шва, необхідних для того, щоб сформувати ручки. Остаточна вирубка пакетів здійснюється на спеціальному пресі. Після цього вони укладаються в упаковку і відправляються споживачам.

 

При виготовленні цієї продукції ми можемо використовувати різні види поліетилену. Так, на основі ПВТ виготовляються пакети банан з вирубними ручками. Матеріал відрізняється глянсовою поверхнею, завдяки чому фарби на ньому виглядають більш соковито і яскраво. Позитивні відмінності також полягають в стійкості до деформацій, порізів і розтягувань.

 

ПНТ відмінно підходить для пакетів майка. Коштує він дешевше за попередній варіант, а тому краще підходить в ситуаціях, коли є необхідність заощадити. Коефіцієнт розтягування у цього матеріалу невеликий, через це він застовується у виробництві пакетів, що використовуються для перенесення важкого товару.

 

Виробничий процес по виготовленню цієї продукції в компанії «УкрПак» відповідає всім необхідним стандартам. Ми застосовуємо сучасне обладнання, інноваційні технології та якісні матеріали. У нас можна замовити в Києві та Харкові пакети з логотипом за невисокою ціною.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022