+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виробництво пакетів банан з поставкою по Україні

Компанія «УкрПак» пропонує купити оптом пакети банан від виробника, які ми виготовляємо за індивідуальним замовленням. Ми використовуємо новітні технології нанесення друку, первинну сировину, що забезпечує найвищу якість продукції, що випускається. Приймаємо замовлення та виконуємо поставки готової продукції по Україні.

 

Різновиди пакетів банан

 

виробництво пакетів банан Підприємство виготовляє поліетиленові пакети банан таких видів:

 

з неукріпленими ручками;

 

з укріпленими ручками, виготовленими методом гарячого паяння додаткового шару поліетилену в зоні переробній ручки пакета.

 

У випадках, коли в пластикових пакетах будуть переносити речі мають малу вагу (паперу, подарунки, ліки, сувеніри та інше) вигідне використання варіанта з неукріпленою вирубною ручкою. Такі вироби мають усі переваги пакетів банан, однак їх можна купити дешевше. Це рішення відмінно підійде для підприємств, які торгують невеликими легкими товарами, таким як аптеки, магазини подарунків і нижньої білизни.

 

З іншого боку, щоб ця упаковка при тій же товщині плівки могла витримати велику вагу і менше деформувався при використанні, пакети банан виготовляють з укріпленою ручкою. До вирубної ручки приварюється додатковий шар поліетилену, так званий рейтер, який дозволяє тримати форму і розподіляти частину ваги. Такі пакети виглядають акуратно і естетично, мають довший термін служби. Крім того, вони більш зручні у використанні.

 

Рейтер - це смуга більш міцного і товстого поліетилену в порівнянні з тим, з якого зроблений сам пакет. Він прикріплюється до внутрішньої сторони в області ручки і служить для збільшення її міцності. Гарячий рейтер - самий витривалий різновид кріплення, посилення видно зовні (рельєфна поверхня у вигляді точок зварювання).

 

Щоб збільшити місткість пластикових пакетів можна на етапі формування пакета заложити донну складку. Ширина донної складки на нашому обладнанні може досягати 10 см в розгорнутому стані.

 

Виробництво пакетів банан

 

виробництво пакетів банан Україна Пакети з вирубними ручками виготовляються стандартних розмірів, по горизонталі кратним довжині окружності наявних друкованих валів. При виробництві пакетів банан компанія «УкрПак» використовує такі види поліетилену:

 

поліетилену високого тиску (ПВТ) - мають гладку поверхню. Такі вироби майже не мнуться, однак схильні до розтягування. Товщина плівки ПВТ може бути від 30 мкм до 150 мкм.

 

сумішевого поліетилену (ПСТ) - це так звані пакети середнього тиску. Виготовляються шляхом суміші матеріалів для пакетів ПВТ і ПНТ. Такі пакети зберігають високу міцність при презентабельному зовнішньому вигляді і відносяться до преміального сегменту. Товщина плівки ПСД може бути від 35 мкм до 90 мкм.

 

Пакети банан можуть бути виготовлені з прозорого, білого або кольорового поліетилену. Колір, розмір і варіант виконання пакетів підбирається відповідно до їх призначення і побажань замовника. Нанесення малюнка (від 1 до 6 кольорів) за допомогою флексодруку забезпечує високоякісне зображення при низький собівартості технологічного процесу.

.

Пакети, виготовлення яких допускає наявність вирубних посилених ручок і донну складку, мають більш тривалий термін служби.

 

Власний виробничий майданчик дозволяє нам виготовляти пакети банан будь-якими тиражами. Ми розробимо для вас стильний і оригінальний макет, який допоможе просунути ваші товари (послуги) і збільшити рівень продажів.

 

Щоб зробити вигідну закупівлю фірмової поліетиленової упаковки, зверніться на фірму «УкрПак» - сучасне виробництво пакетів банан, що виконує замовлення клієнтів по Україні.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022