+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Виготовлення та продаж пакетів майка

Поліетиленові пакети незамінні в процесі зберігання і перенесення різних вантажів: найчастіше це продукти харчування та інші покупки. Класифікуються такі вироби, в першу чергу, за призначенням.

 

Поліетиленові пакети майка практичні, функціональні і універсальні. Вони мають особливу будову ручок і використовуються для бюджетної упаковки, видачі покупок на касі, тимчасового зберігання та перенесення. Такі вироби захищають продукти від проникнення вологи і забруднень. Пакети-майки переважно використовують у сфері торгівлі. Різні розміри, товщина матеріалу, колір і виконання - з малюнком та без нього - дозволяють робити вибір з урахуванням асортименту торгової точки і можливого навантаження.

 

Чим вирізняються пакети майка

 

пакети майка Говорячи про пакети майка, варто відзначити, що вони є вкрай затребуваним варіантом упаковки. Вони затребувані в гіпермаркетах, спеціалізованих магазинах з продажу текстилю, одягу та взуття, дрібної техніки, канцелярії, аптечних мережах і фаст-фудах. Для їх виробництва використовується поліетилен низького тиску, що робить вироби легкими і міцними. Такі пакувальні вироби міцні, зручні, доступні, довговічні. Вони отримали широке застосування завдяки своїм властивостям і економічності.

 

Провідні виробники пропонують великий вибір варіацій за найбільш вигідними цінами. Це можуть бути невеликі тонкі та прозорі кульки, великі білі і кольорові пакети, які можуть використовуватися в рекламних цілях і для підвищення купівельної лояльності навіть при обмеженому бюджеті.

 

Пакет «майка» - найпоширеніший пакет в торгових точках (супермаркети, магазини, аптеки). І в цьому немає нічого дивного. Він активно застосовується в побуті, для упаковки товарів та інших цілей.

 

Друк на пакетах майка

 

Нанесення логотипу на пакети-майки - потужний рекламний хід для магазину, тому що самий звичайний пакет служить прекрасним рекламним майданчиком. Кожен бізнес унікальний і неповторний. Ми пропонуємо вам найпростіший, але дієвий спосіб заявити про себе, як про фірму зі своїм індивідуальним стилем. Це допоможе вам стати легко впізнаваним брендом на ринку. Пакет у вашому фірмовому стилі - це красиво, стильно і недорого.

 

Логотип наноситься методом флексографічного друку. Напис або зображення виконуються з одного боку в одну або кілька фарб, добре помітні за рахунок яскравості і чіткості. Термін виготовлення пакетів з друком 2-3 тижні.

 

пакети майка з логотипом Спеціально для вас спеціалізовані виробники можуть виготовити пакети з логотипом або вашою іншою фірмовою символікою, рекламною інформацією.

 

Якщо ви вирішите придбати пакети оптом, то завжди можна звернутися в компанію, яка змогла зарекомендувати себе виключно з позитивного боку, пропонуючи вам товар високої якості. При необхідності, для вас можуть під замовлення виготовити партію пакетів з логотипом вашої компанії.

 

Чому вигідно замовляти пакети майка з друком логотипу на виробництві УкрПак:

 

кращі оптові ціни на продукцію;

 

вигідні пропозиції для великих оптових покупців;

 

контрольована якість продукції, що виготовляється на сучасному виробництві;

 

великий асортимент різних поліетиленових кульків та іншої пакувальної продукції.

 

На сайті компанії https://www.ukrpak.com, ви зможете замовити пакети майка за найнижчою можливою ціною і будь-якого необхідного вам розміру. Якщо при виборі продукції у вас будуть питання, або вам буде потрібно уточнити інформацію, завжди можна звернутися за консультацією до фахівців.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022