+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети банан – фірмові пакети з логотипом

Пакети, виготовлені із поліетилену, залишаються зручною та недорогою упаковкою для більшості видів товарів. Разом з тим це доступний та надійний рекламний інструмент. Логотип, розміщений на пакеті допомагає привернути увагу клієнтів до товару, а також безпосередньо до фірми. Друк логотипів на пакетах – це найпростіший та найефективніший спосіб прорекламувати товар чи послугу без значних фінансових витрат. Фірмові пакети будуть доречними у магазинах, аптеках, ювелірних салонах.

 

Маркетологи часто порівнюють ефективність розповсюдження поліетиленової продукції з логотипом із переглядом рекламних роликів по телебаченню. На відміну від рекламних роликів розміщення логотипу на поліетиленовому пакеті сприймається потенційними клієнтами як ненав’язлива реклама. Пакети з логотипом не тільки не дратують клієнтів, але й сприймаються ними позитивно. Так, пакет банан з логотипом має привабливий зовнішній вигляд та може використовуватись повторно велику кількість разів.

 

Фірмові пакети можна замовити в компанії УкрПак: завдяки наявності власного виробництва, наша компанія здійснює виготовлення і реалізацію поліетиленової продукції за привабливими цінами. УкрПак використовує тільки високоякісні матеріали та здійснює друк завдяки передовим технологіям.

 

Пакети банан з логотипом

 

Пакети банан з логотипомПакет типу «банан» являє собою поліетиленовий виріб з прорубною ручкою. Такі пакети дуже зручні у використанні, ідеально підходять для презентаційного використання. Перевагою цих пакетів є також те, що вони не деформуються і не втрачають форму. Це дозволяє наносити на поверхню пакета повномасштабні зображення. Пакети з логотипом найбільше підходять для проведення рекламної кампанії.

 

Також виготовляють пакети банан з укріпленою ручкою, вони відрізняються підвищеною міцністю. Ручки цього пакету для початку вирубуються за допомогою спеціального обладнання, а потім додатково укріпляються. Укріплення ручки полягає у додатковому приєднанні ручки, виготовленої з товстого шару поліетилену.

 

Пакет банан з логотипом вважається найбільш оптимальним виробом для розміщення реклами. В порівнянні з іншими пакетами він має свої конкурентні переваги. Так, логотип на пакет банан може легко наноситись з 2 сторін. Пакетові банан притаманний також глянцевий відблиск, що робить пакет незамінним при проведенні презентацій.

 

Логотип на поліетиленовий пакет наносять за допомогою методу флексодруку. Цей спосіб дозволяє розміщувати логотипи будь-якого рівня складності за доступною ціною. Флексографія відрізняється високою якістю відтисків, а також екологічністю друку. Цей спосіб дозволяє наносити фарбу на поліетиленовий виріб тонким шаром, а також поєднувати кольори під час друку завдяки спеціальному обладнанню. Фарби, які використовують при флексографії, бувають на спиртовій та на водній основі. Пакети банан являють собою ідеальну продукцію для нанесення логотипу. Зображення будь-якого рівня складності виглядатиме на «банані», краще ніж, наприклад, на пакеті «майка».

 

Фірмові пакети на замовлення

 

фірмові пакети на замовленняКомпанія УкрПак виготовляє різноманітні фірмові пакети з логотипом на замовлення. Вони ідеально підходять для презентації товару. Глянцеві пакети мають по-справжньому іміджевий вигляд. Логотип, розміщений на пакетах банан, виглядає досить ефектно.

 

Термін виготовлення та доставки продукції у будь-який регіон Украйни не перевищує трьох тижнів, можливі термінові замовлення.

 

Для того щоб замовити фірмову поліетиленову продукцію достатньо звернутись до представника компанії УкрПак, або зателефонувати за телефонами: +38(093)869-43-33, +38(095)783-23-63

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022