+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети поліетиленові з вирубною ручкою «банан»

Упаковка з індивідуальним логотипом - це дієвий метод, щоб залишатися видимими для своїх клієнтів. Через свою практичності такі вироби як поліетиленові пакети служить досить довго, до того ж часто переходить з рук в руки, що значно підвищує впізнаваність вашого бренду.

 

Стильно, сучасно презентабельно виглядають пакети з вирубною ручкою «банан». Це кращий носій реклами, у якого дуже низька ціна. Використовуються такі вироби для упаковки товару в магазинах і аптеках, для вручення подарунків. Вони незамінні при проведенні конференцій, презентацій, виставок, інших ділових заходів, на яких організатори або рекламодавці бажають заявити про себе.

 

Особливості пакетів з вирубною ручкою

 

пакети з вирубною ручкою Цей різновид поліетиленових кульків набув широкого поширення і популярності завдяки низькій вартості і великій площі рекламного поля, що попадає в поле зору потенційних споживачів. Вони випускаються різних розмірів і форми, можуть доповнюватися донною складкою. У рекламних цілях на них наноситься логотип компанії, деякі відомості про неї. Ці кульки відрізняються презентабельним видом, тому доречно їх використовувати там, де коло користувачів цінує якість. Вони можуть бути різного кольору, але мають і ряд інших особливостей:

 

наявність або відсутність посилення кульків в області ручок для більшої міцності;

 

при необхідності використання вбудованої донної складки для збільшення обсягу;

 

застосування посиленого подвороту для міцності.

 

Посилення ручок дає додаткову міцність і значно збільшує термін служби пакетів. Ми пропонуємо «гаряче» зміцнення ручок типу «рейтер». Пакети з вирубною ручкою «банан» виготовляються з міцного поліетилену, для якого допустимі прямі контакти з будь-якими харчовими продуктами. В процесі експлуатації вони не рвуться, не мнуться, не шарудять.

 

Ці кульки мають класичну правильну форму, тому ідеально підходять для брендування. Зображення, написи або логотипи наносяться за макетами, що надаються замовниками, методом флексодруку. Яскраві фрагменти не стираються, не вицвітають.

 

Замовити пакети «банан» на виробництві Укрпак

 

замовити пакети банан Пропонуємо замовити у нас пакети з вирубними ручками в необмеженій кількості. Купити можна вироби будь-якого розміру і кольору. Розмір визначайте в залежності від потреб. Для фармацевтичних компаній, ювелірних бутиків підходять невеликі кульки «банан» з логотипом: 20Х30 см, 30Х40 см, 35х40 см. Для подарунків, упаковки канцтоварів для презентацій використовуються вироби більшого розміру: ширина 40-50 см, висота 50 см. Колір поліетилену підбирається за бажанням замовника, при друку можливе нанесення від одного до чотирьох кольорів.

 

Вартість конкретного замовлення залежить від тиражу, щільності та розміру пакету, додавання фарбника в сировині, площі друкованого відбитка, кількості кольорів для друку. При першому замовленні загальна вартість = вартість всіх пакетів + ціна виготовлення друкованого кліше, якщо на пакет наноситься логотип. При повторних замовленнях з колишнім макетом друковане кліше не оплачується. З новим макетом - оплачується.

 

Будь-яку партію пакетів можна замовити звичайним шляхом (телефон, e-mail), або використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті. Звертайтесь до наших фахових менеджерів, щоб уточнити деталі, що стосуються брендування ваших пакувальних виробів.

 

Ми виготовляємо будь-які партії пакетів необхідного кольору і розміру. Виробництво продукції ведеться на власному обладнанні, що дозволяє контролювати якість виготовлення кожного виробу. Тому наша компанія може гарантувати, що пакувальна продукція відповідає високим стандартам якості.

 

Ми доставимо ваші пакети поліетиленові з вирубною ручкою «банан» у будь-який регіон України, можливий самовивіз з центрального складу в Харкові.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022