+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети банан з логотипом: купити пакети типу банан в Україні

Використання фірмових поліетиленових кульків на сьогоднішній день є одним з найбільш оптимальних варіантів постачання свого магазину упаковкою, яка в той же час буде служити рекламою.

 

Виробництво пакетів банан з логотипом в Україні - це одна з численних послуг, що надаються компанією УкрПак. Привабливі глянцеві поліетиленові пакети є оптимальним вибором за критерієм «ціна-якість», вони отримали досить широке поширення в ролі упаковки товару в магазинах одягу, дитячих товарів і ін.

 

Характеристики пакетів банан з логотипом

 

пакети банан з логотипом Ці фірмові поліетиленові кульки ідеальні для упаковки не дуже об'ємних і відносно легких предметів, не доставляють дискомфорту шелестінням, і досить привабливо виглядають.

 

Для виробництва пакетів може використовуватися два типи поліетилену - високого і низького тиску. Перший варіант найбільш поширений: пакети банан з ПВТ відрізняються більш високою еластичністю і довговічністю. Крім того, вони не шарудять, мають більш гладку поверхню, менше мнуться. Дві останніх властивості дозволяють створювати на пакетах якісні і довговічні зображення. Висока міцність поліетилену високого тиску забезпечує виготовленим з нього пакетам тривалий термін служби, тому розміщення на пакетах банан рекламних матеріалів демонструє високу ефективність.

 

Вантажопідйомність пакетів залежить не тільки від товщини використовуваної плівки, але і від типу ручки. Зокрема, користуються попитом посилені пакети з вирубною ручкою. Їх головною відмінністю є посилення місця ручки додатковою смугою поліетилену. Ручки таких пакетів не розтягуються і не рвуться навіть при досить високому навантаженні. Товщина використовуваної плівки ПВТ становить від 25 до 100 мкм, що дозволяє випускати пакети різної міцності. На плівку може бути нанесений будь-який малюнок, використовувана технологія друку забезпечує нанесеною графіку і текстам високу міцність і довговічність.

 

Якщо порівнювати такі пакети з виробами з поліетилену низького тиску, їх естетична перевага стає очевидною. Тому більш міцні пакети ПНТ найчастіше використовуються в супермаркетах. Вони здатні витримувати велику вагу, а особливих естетичних вимог до них не пред'являють.

 

Виробництво пакетів банан в Україні

 

виробництво пакетів банан Підібрати на нашому виробництві схожу за кольором і розмірам упаковку не складе труднощів, особливо, якщо врахувати, що у нас можна замовити виготовлення пакетів банан з логотипом під замовлення. Кожен зможе обзавестися у нас потрібної партією товару, що повністю відповідає вимогам, що пред'являються. Ви зможете вибирати таку продукцію за: обсягом, формою, кольором, щільністю та іншими параметрами.

 

Друк логотипу на пакетах банан від компанії УкрПак - це найбільш вигідна в Україні пропозиція. Крім того, що у нас ви знайдете найкращі ціни на саму продукцію, за зовсім скромну плату ми зможемо прикрасити будь-яку партію товару розпізнавальними знаками вашої компанії.

 

Звертаючись до нас з метою замовити одиночну партію, або почати довгострокову співпрацю, ви неодмінно зустрінете:

 

професійних співробітників;

 

чудовий сервіс;

 

вигідні ціни;

 

можливість замовити доставку;

 

вибір варіанта оплати, і так далі.

 

Купити пакети банан з логотипом в Україні

 

Ціна пакетів банан залежить від їх розмірів, товщини використовуваної плівки і загальної партії замовлення. Крім того, на вартість впливає варіант його оформлення і тип ручок. Розміри можуть бути самими різними, враховуються всі побажання замовника. Доступні практично будь-які варіанти колірного оформлення, надаються послуги дизайнера.

 

Якщо вам потрібні пакети з логотипом в Україні, то в особі компанії УкрПак ви знайдете найбільш чесного і професійного компаньйона. Пропонуємо переконатися в цьому особисто, просто набравши наш номер або відправивши запит на електронну пошту.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022