+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети для одягу - відмінний спосіб зберігання речей

Для безпечного пакування і перевезення різного одягу часто використовують спеціальні поліетиленові пакети. Вони популярні як у обивателів, так і у бізнесменів в різних сферах. Завдяки нашому виробництву домогосподарки отримують недорогий і надійний спосіб зберегти будь-який одяг, а підприємці - хорошу можливість просунути торгову марку шляхом нанесення на пакети логотипів, контактів та іншої маркетингової інформації.

 

Мішки для одягу виготовляються з двох типів поліетилену. Пакети з ПНТ дешевше, тонше і легше, але їх легко випадково проколоти блискавкою або гострої застібкою. Друк логотипів на таких мішках виходить дещо гірше.

 

ПВТ - більш дорогий матеріал, але він виправдовує ціну своїми якостями: еластичністю, стійкістю до проколів і здатністю до розтягування. Поверхня поліетилену високого тиску ідеальна для друку рекламної інформації.

 

Хто замовляє пакети для одягу

 

пакети для одягу Поліетиленову упаковку для текстилю випускають в різному виконанні: кольорові та прозорі пакети, з вирізом під вішалку або скошеними кутами під плечі. В тій чи іншій мірі кожен різновид пакетів знаходить покупця:

 

прості обивателі із задоволенням користуються мішками для тривалого зберігання пальто, шуб та інших речей;

 

власники хімчисток і текстильних магазинів використовують пакети для пакування і видачі вичищених речей;

 

працівники театральної сфери закупають їх для сценічних костюмів.

 

Поліетиленові пакети для одягу використовуються не тільки в побуті, а й в промислових масштабах. Так, різні виробники одягу повинні забезпечити ідеальні умови для зберігання своєї продукції, тому вони обов'язково повинні використовувати ці вироби. Щоб не переплачувати на закупівлю дорогих варіантів, краще за все робити вибір на користь наших недорогих чохлів. Плівка з поліетилену допоможе перевозити і зберігати одяг до того моменту, поки її не куплять. Багато великих бренди користуються саме цим варіантом.

 

Виробники одягу, замовляючи у нас великі партії поліетиленових пакетів для одягу, отримують найбільш вигідні ціни. На ці пакувальні вироби можуть наноситися різні зображення, логотипи бренду і т.д. У підсумку можна буде отримати чохол для одягу, який не тільки буде виконувати свою головну функцію, а й буде рекламувати організацію.

 

Для власників бізнесу фірмові мішки для одягу - можливість домогтися лояльності клієнтів і додатково просунути свої товари і послуги. Кожна велика компанія повинна використовувати продукцію зі своїм власним логотипом. На початковому рівні можна обійтися покупкою самого бюджетного рішення без використання додаткових послуг.

 

Чим хороші пакети для одягу

 

мішки для одягу Поліетилен - матеріал, надійно ізолює вміст від самих різних зовнішніх впливів. Це визначає його цінність як упаковки для одягу, деякі предмети якої вимагають досить дбайливого зберігання. Переваги мішків для текстилю:

 

захищають від розтяжок, катишків і стрілок завдяки тому, що упаковані речі не стикаються один з одним усередині шафи;

 

універсальні - підходять для будь-якого типу одягу, незалежно від матеріалу, фасону і крою;

 

прозорий мішок дозволяє визначити, яка річ в ньому упакована, не дістаючи її;

 

надійно захищають одяг від вогкості, пилу і бруду;

 

непрозорий пакет захистить текстиль від вигоряння на сонці, якщо вона зберігається не в шафі;

 

оберігають речі від механічних пошкоджень при перевезенні та зберіганні;

 

не випромінюють сторонніх запахів і не передають їх одягу;

 

завдяки компактній упаковці економлять місце в шафах;

 

не реагують з тканиною і не змінюють її колір;

 

захищають речі від впливу молі і не дають розмножуватися пиловим кліща, який викликає у людей алергію.

 

Володіючи такою кількістю плюсів, поліетиленова упаковка для текстилю користується заслуженою популярністю. Купуючи на нашому виробництві пакети для одягу, кінцеві споживачі отримують надійного помічника в збереженні своїх речей, а підприємці - вдячних клієнтів.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022