+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Термозбіжна плівка

Термозбіжна плівка - це різновид плівки, яка під впливом температури всідається і набуває форму товару, що пакується. Якщо у вас зараз є потреба в певному обсязі термоусадочної плівки, ми обов'язково її виготовимо в потрібній кількості, за заданими характеристиками і в одному з трьох форматів: у вигляді полотна, рукава або напіврукава. Ваше замовлення, на будь-які види плівки з термоусадкою, буде виконано вчасно, відповідно до домовленостей.

 

Властивості термозбіжної плівки

 

термозбіжна плівка Головними відмінностями термозбіжної плівки від будь-якого іншого матеріалу є: здатність набувати форму, видатні оптичні властивості, стійкість до старіння і висока еластичність в поєднанні з міцністю.

 

Процес упаковки (усадка) досить простий. Спочатку товар упаковується як в звичайну плівку. Ви можете обрізати плівку потрібного розміру спеціальним обладнанням. Далі слідує нагрів упаковки будівельним феном або іншим нагрівальним приладом. За кілька секунд нагріву плівка щільно облягає і набуває форму товару. Користуватися термоусадочної плівкою легко і зручно. Ступінь усадки плівки залежить від матеріалу виготовлення, його щільності і становить від 30% до 80% при нагріванні до температури 130-280 ° С.

 

Ми виготовляємо термозбіжну плівку з ПВТ. Термозбіжний поліетилен високого тиску - одношаровий матеріал з широким діапазоном вибору щільності. Можливість вибору необхідної щільності дозволяє підібрати плівку під конкретні завдання. Основна перевага полягає в низькій ціні і високих захисних якостей, саме тому даний вид найбільш часто застосовують для упаковки великогабаритної продукції.

 

Плівку ПВТ ми випускаємо у вигляді рукава, напіврукава і полотна. Щільність матеріалу вибирається від 20 мкм до 200 мкм. Найбільш популярна щільність - 80-100 мкм. Будь-яка термозбіжна плівка виготовляється в прозорому вигляді. Ступінь прозорості залежить від щільності матеріалу. Необхідні розміри узгоджуються безпосередньо з кожним замовником.

 

Плівку можна використовувати на автоматичному чи напівавтоматичному обладнанні і з широким діапазоном температур. Плівку застосовують для упаковки харчової та нехарчової продукції.

 

Область застосування термозбіжної плівки

 

плівка з термоусадкою Існує декілька основних напрямків застосування термоусадочної плівки. Перший з них - застосування плівки в якості фіксатора розташування товарів при транспортуванні і зберіганні. Наші плівки можуть використовуватись в якості упаковки конкретної одиниці товару. Як правило, такі товари необхідно надійно захистити або вони мають складну форму.

 

Плівки з термоусадкою від УкрПак знайшли свої застосування у різних галузях. Так, в харчовій галузі вони застосовуються для пакування:

 

молочної продукції;

 

продукції швидкого приготування;

 

овочів, фруктів і зелені;

 

м'яса, риби, птиці;

 

делікатесів;

 

напівфабрикатів;

 

хлібобулочних виробів;

 

кондитерських виробів.

 

Термозбіжна плівка також широко застосувується і в нехарчової галузі:

 

у будівельній сфері;

 

для пакування виробів побутового та промислового призначення;

 

поліграфічної продукції;

 

галантереї;

 

канцелярських виробів;

 

іграшок та розвиваючих ігор;

 

господарських товарів.

 

В якості альтернативи плівки з термоусадкою може виступати стрейч-плівка, яка також представлена в нашому каталозі товарів.

 

Термозбіжна плівка - це найкращий помічник для упаковки ваших товарів. Вам залишається лише прорахувати необхідну кількість плівки, а ми її виготовимо і організуємо доставку по Україні. Вартість виготовлення та доставки продукції уточнюйте у наших менеджерів.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022