+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові кульки Львів

Поліетиленові пакети мають велике значення в організації торгівельного процесу. Кульки використовуються для упаковки товару, а також для збереження споживчих характеристик при його транспортуванні. Крім того пакети – це зручні вироби для нанесення рекламної інформації. Така реклама коштує недорого і позитивно сприймається клієнтами у Львові.

 

поліетиленові кульки Львів Логотип фірми на пакеті вказує на те, що компанія дбає по власний імідж, а отже і про продукцію, яку виготовляє. Зображення на пакеті покупці бачитимуть щоразу як здійснюватимуть покупку. Це один із найефективніших маркетингових прийомів. Як свідчить практика фірмові пакети клієнти не викидають, а використовують і надалі для власних потреб. Фірма при цьому отримує безкоштовну рекламу.

 

Компанія УкрПак пропонує якісні поліетиленові кульки у Львові. Великий досвід роботи у полімерній галузі свідчить про те, що нам можна довіряти. Наші замовники – магазини та супермаркети з усієї України. УкрПак виготовляє також поліетиленову плівку, мішки та вкладиші. Кульки у Львів, а також іншу продукцію можна замовити оптовими тиражами.

 

Поліетиленові кульки

 

Поліетиленові кульки – це надійні вироби, які витримують досить великі навантаження. Звичайний пакет майка, наприклад, може витримати до 10 кг при товщині плівки в 18 мкм. Пакет товщиною 25 мкм може витримати вагу до 25 кг. Поліетиленові пакети можуть бути різного розміру та щільності. Все залежить від сфери їх призначення.

 

Кульки, що поставляються для клієнтів у Львів, мають зручні ручки, що дозволяють пакету витримувати велику вагу. Бокові фальці пакету «майка» збільшують його місткість. Таким чином кульок може бути використаний для упаковки об’ємних товарів.

 

Пакети майка замовляють в магазини та супермаркети. Це універсальні та дешеві кульки. Львів – один із центрів західної України, також тут поширенні презентабельні пакети банан з фірмовим логотипом. Пакети банан будуть доречними для упаковки подарунків та сувенірів.

 

Поліетиленові пакети можуть бути виготовлені із поліетилену різної щільності. Розрізняють ПВТ і ПНТ поліетилен, а також їх суміші. ПВТ гранули дозволяють отримувати привабливі вироби з гладенькою поверхнею. ПНТ гранули використовують для виготовлення пакетів, що шелестять. Вони відрізняються особливою міцністю.

 

Великі тиражі поліетиленових пакетів друкуються флексографічним способом. Флексодрук являє собою сучасний метод нанесення навіть найскладніших зображень на будь-яку поверхню. Друк відбувається завдяки безпечним фарбам на спиртовій основі. Вартість послуги при цьому залишається на прийнятному рівні.

 

Фарби для флексографічної машини були визнані екологічно безпечними, їх можна використовувати при виготовленні пакетів призначених для контакту із харчовими продуктами. Зображення наносять будь-якої складності. Флексодрук дозволяє отримати якісні пакети в короткий проміжок часу.

 

Кульки Львів Кульки – Львів

 

Для замовлення поліетиленових кульків у Львові необхідно вказати такі параметри: розмір поліетиленового виробу, товщину плівки. Також потрібно зазначити кількість та тип пакетів. На вартість замовлення впливає наявність логотипу, складність друку.

 

УкрПак пропонує кульки з доставкою у Львів оптовими тиражами. Для того щоб здійснити покупку, зв’яжіться з нашим менеджером у телефонному режимі. Доставимо поліетиленові вироби у будь-яке місто України в найкоротший термін.

 

Якщо вам потрібні якісні поліетиленові пакети від вітчизняного виробника за оптимальну ціну, звертайтесь до компанії УкрПак, одного з лідерів полімерної галузі з виготовлення поліетиленових кульків.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022