+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Упаковка – Львів

Сучасна торгівля має відповідати певним стандартам якості. Взаємодія між покупцем та продавцем також має базуватися на загально визначених принципах. Збільшення продажів, а значить зростання успішності певного підприємства залежить від обслуговування клієнтів. Задля цього виробники покращують якість товару, а також не забувають про його упаковку.

 

Коли у місті Львів виникає потреба в виготовленні поліетиленової упаковки оптом, за звичай звертаються до провідної вітчизняної компанії УкрПак, що працює по всій території нашої країни.

 

Поліетиленова упаковка

 

поліетиленова упаковка Поліетиленова упаковка займає провідне місце в організації успішного бізнесу. Матеріал для виготовлення пакувальної продукції має бути не дорогим, безпечним та зручним. Усім цим вимогам відповідає поліетиленова упаковка. Виробництво поліетиленової упаковки залишається вкрай важливим для досягнення позитивних результатів у сфері роздрібної та оптової торгівлі. Поліетиленові пакети та упаковка забезпечують успішні взаємовідносини між покупцем та продавцем. Клієнтам подобається отримувати яскраву фірмову продукцію від магазину під час покупки.

 

Виготовленням упаковки для клієнтів у Львові займається компанія УкрПак. Ми маємо усі можливості для виробництва високоякісної продукції. Ціна на упаковку у Львів залишається ліберальною для наших постійних замовників. Наші клієнти замовляють вироби із поліетилену у великих масштабах, так як це досить вигідно.

 

Упаковка у Львові відповідає не тільки за безпеку товару під час його транспортування чи збереження, але й забезпечує ефективну рекламу виробнику. Логотип на поліетиленовій упаковці гідно представляє товар на ринку. Оскільки покупець звертає увагу спочатку на упаковку, а вже потім на сам товар вона відіграє виняткову роль в процесі його реалізації. Упаковку і товар часто покупці сприймають як одне ціле.

 

Виготовлення поліетиленової упаковки - Львів

 

виготовлення поліетиленової упаковки Поліетиленова упаковка виготовляється із гранул поліетилену ПВД та ПНД виду. Один або декілька видів гранул загружають в екструзивний апарат, де сировина перетворюється в поліетиленову масу. До поліетиленової суміші можуть додаватись барвники та добавки. Після того як всі компоненти розплавились в однорідну масу її пропускають через спеціальний відсік екструдера. Таким чином отримують поліетиленовий рукав. Перед тим як нанести на нього зображення, його потрібно обробити коронним розрядом.

 

Виготовлення упаковки з логотипом відбувається на флексографічному обладнанні. Зображення тут друкують завдяки екологічно чистим фарбам на водяній або спиртовій основі. Для того щоб випустити упаковку з логотипом необхідно виготовити фотополімерне кліше. На пластину потрібної жорсткості наносять зображення за допомогою спеціального обладнання. В результаті отримують рельєфну форму для друку. Кліше закріплюють на вал флексомашини, далі фарба потрапляє безпосередньо на плівку.

 

Флексодрук спеціалісти вважають одним із найпрогресивніших методів нанесення зображення на усі поверхні. Поліетиленові вироби ідеально підходять для друку логотипів. Упаковка з логотипом у Львові в середньому коштує на 10% більше за однотонний виріб, проте ефективність продукції із фірмовим зображенням збільшується в рази. Ось чому наші клієнти надають перевагу поліетиленовій продукції з логотипом.

 

Компанія УкрПак пропонує своїм клієнтам якісну та доступну упаковку у Львові. Ми виготовляємо пакети та інші полімерні вироби з первинної сировини, тому впевнені в їх якості. Для того щоб замовити упаковку із поліетилену зверніться до наших менеджерів за контактними телефонами або надішліть запит для прорахунку на електронну пошту. 

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022