+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Стрейч плівка для упаковки і фіксації вантажу

Стретч-плівки  - це сильно розтяжні пластикові плівкові матеріали, які використовуються в різних галузях промисловості для обмотування товарів їх щільного зв'язування між собою, і закріплення на піддонах.

 

Виробнича компанія УкрПак пропонує стрейч плівку, яка забезпечує нашим клієнтам групову упаковку і надійну фіксацію вантажу. Найбільш затребувана у наших клієнтів, так звана, «палетний» різновид цієї продукції.

 

Яку стрейч плівку можна купити

 

стрейч плівка Вибираючи для себе пакувальну продукцію, необхідно заздалегідь визначитися про її використанні: це дозволить вам не переплачувати. Так, ви можете купити стрейч плівку харчову або палетну, з первинної і вторинної сировини з різними співвідношеннями в рецептурі. Ми давно відпрацювали практичні навички з'єднання сировини в різних пропорціях і прекрасно розуміємо, як дотримуватися рецептуру, і яку кількість необхідно ввести для отримання матеріалу тієї чи іншої якості.

 

Стрейч плівка, як пакувальний товар, не потребує представлення. Вона є легко пізнаваною для будь-якого користувача, навіть якщо він не має відношення до пакувальних матеріалів. На вигляд це тонке прозоре полотно, яке легко тягнеться від невеликого зусилля за допомогою рук. Так само вона ділиться по способам використання: стрейч плівка для ручної намотки від 17 до 35 мкм, вагою до 3 кг і для машинної масою до 30кг. Ми в своїй роботі робимо акцент саме на продукції для ручної упаковки.

 

Вторинна плівка відрізняється від первинної в першу чергу, візуально. Коли вона намотана на шпулю, то ролик має сріблястий відтінок, але якщо розмотати його, то виходить повністю прозора, як і первинна плівка.

 

Наша якісна плівка не тільки дозволяє надійно зберегти скомплектований на палеті вантаж, але і стане чудовим захистом від несанкціонованого проникнення. І значить, дозволить вашому вантажу досягти адресата в цілості й схоронності. Звичайно, від якості клейового шару і тому наскільки надійно він тримається на коробах, залежить цей показник. Адже якщо розірвати цілісність шарів, то привести палети в порядок в дорозі буде неможливо. Тому високий ступінь з'єднання з поверхнею буде впливає на те, як вантаж вестиме себе в дорозі. Адже при його транспортуванні і всіх маніпуляціях при навантажувальних роботах товар так само може бути пошкоджений.

 

Купити пакувальну стрейч плівку у виробника

 

купити стрейч плівку Використання стрейч плівки для упаковки і фіксації вантажу знижує ймовірність отримання травм працівниками, перешкоджає несанкціонованій зміни навантаження і знижує втрати продукту. На нашому сайті в розділі каталогу товарів «Стрейч плівка» можна познайомитися більш детально з технічними особливостями продукції, що випускається, а в розділі «Прайс» вказана актуальна ціна на стретч-плівку та іншу популярну серійну продукцію виробництва УкрПак.

 

Категорії компаній, які у нас купують стрейч плівку:

- виробничі;

- транспортні;

- логістичні центри;

- компанії, пов'язані з деревообробкою;

- магазини для належного зберігання товару на складах;

- оптовики-перекупники.

 

Як ви бачите, перелік споживачів просто величезний, і попит на ці пакувальні вироби високий, оскільки ми пропонуємо стрейч плівку гідної якості за вигідною ціною. У нас є завжди достатня кількість цієї продукції на складі. Вам не треба шукати різних постачальників, все можна купити в одному місці за найкращою ціною. Так, багато магазинів постійно замовляють у нас різні різновиди упаковки: палетну і харчову стрейч плівку та різні модифікації поліетиленових пакетів.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022