+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Пакети з логотипом може собі дозволити будь-яка фірма

На сьогоднішній день на споживчому ринку найбільш затребуваним пакувальними виробами є пакети на замовлення. Більшість виробничих фірм, що працюють в сфері упаковки, не можуть повністю задовольнити потреби клієнтів. Це пов'язано з тим, що вони не мають у себе належного обладнання і не виконують умови щодо термінів виготовлення. Але це не відноситься до компанії УкрПак, адже ми випускаємо пакети з логотипом вже більше 10 років і є одними з лідерів на українському ринку.

 

Якщо вам необхідно купити пакети з логотипом дешево або ви все ще не можете знайти надійного і якісного виробника, УкрПак стане вашим фаворитом в області виготовлення фірмових пакувальних виробів.

 

Чому для реклами фірми вигідно використовувати пакети з логотипом

 

реклама на пакетах з логотипом Реклама на пакетах - це недорогий спосіб заявити про себе, в порівнянні з рекламою на банерах, листівках промоутерів, каналах телебачення і радіостанціях або за допомогою SMM-маркетингу. В даний час пакети з рекламою мають широке поширення серед українських компаній. Помічаючи пакети невідомої марки, у споживачів виникає питання, а що саме робить ця компанія, раптом серед її асортименту знайдеться те, що знадобиться мені, моїм знайомим, або допоможе на роботі, в бізнесі. Важливу роль в такій ситуації відіграє індивідуальність, виразність, лаконічність, якість сировини і правильний вибір оформлення реклами на пакетах.

 

Переваги пакетів з логотипом на замовлення від УкрПак:

 

якість їх виготовлення;

 

нанесення імпортних фарб від брендових виробників;

 

відмінну якість флексодруку (від 1 до 4 кольорів).

 

Ці пакувальні вироби можуть із друком вашої реклами та у відповідності до потреб саме вашої фірми. Вони доступні за ціною, тому їх може дозволити собі кожна торгівельна організація.

 

Дешеві пакети з логотипом - міф чи реальність

 

пакети з логотипом Компанія УкрПак пропонує пакети на замовлення, що виготовляються на нашому підприємстві, індивідуально під кожного клієнта: будь-який колір, розмір, логотип до 4-х кольорів, а найголовнішим нашим перевагою є якість цього товару і найнижча ціна по Україні.

 

 

Завдяки сертифікованому обладнанню і досвіду наших робітників, ми виготовляємо пакети з логотипом, що мають високу якість. Вони прослужать тривалий час, тому ваше рекламне зображення побачить максимальна кількість людей. Наша компанія має великий асортимент товарів, який дозволяє нам охоплювати весь споживчий ринок і бути надійним постачальником.

 

Товарний знак у вигляді напису або зображення призначений для індивідуалізації конкретного товару або бренду серед безлічі інших і визначення виробника. Ми не робимо підробок під відомі бренди. Всю відповідальність за використання чужого товарного знака несете ви, як замовники, повністю відповідаючи за надані макети для друку (шаблони, логотипи, дизайни) за порушення авторського права. При необхідності ми допоможемо вам в розробці оригінального дизайну для ваших фірмових пакувальних виробів.

 

Компанія УкрПак виконає замовлення будь-якої складності, за вигідною ціною, вищої якості, бо цьому сприяють висококваліфіковані співробітники і сертифіковане обладнання, яке щомісяця проходить перевірку. Наші менеджери підкажуть оптимальний формат виготовлення під потреби саме вашого бізнесу. Якщо у вас є уточнюючі питання, зателефонуйте нам по телефону: наші фахівці підкажуть і дадуть відповідь на всі ваші запитання, виконають прорахунок замовлення.

 

Співпраця з компанією УкрПак - це завжди вигідно для будь-якої фірми. Ви завжди можете покластися на нас у питаннях виготовлення пакетів з логотипом.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022