+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Де вигідно замовляти поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети - предмети першої необхідності для кожної компанії, що працює в торгівельній сфері. Головні вимоги, які пред'являються: висока якість, можливість друку логотипу та інших зображень, а також низька ціна.

 

Компанія «УкрПак» займається не тільки продажем оптом, але також має власне виробництво поліетиленових пакетів. Таким чином, ми можемо постійно контролювати якість продукції, що випускається, і пропонувати своїм клієнтам пакети по максимально низькій вартості. Ми виключаємо посередників в ланцюжку «виробництво-продаж», а тому маємо можливість продавати якісний товар за доступними оптовими цінами.

 

Переваги поліетиленових пакетів

 

поліетиленові пакети Поліетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва упаковки завдяки своїм якісним характеристикам. Висока міцність у поєднанні з вологостійкістю роблять такі пакети підходящими для транспортування і зберігання самих різних, в тому числі харчових, продуктів.

 

Одна з головних причин величезної популярності поліетиленових пакетів - їх невисока вартість. Хоча деякі фірми останнім часом зробили вибір на користь паперових пакетів, через більшу екологічності, їх поліетиленові аналоги як і раніше займають лідируючі позиції. Секрет простий: висока якість плюс доступна ціна.

 

Важливо,що ви можете перетворити поліетиленові пакети в ефективну рекламу. Додайте на них свій логотип, корисну інформацію про компанію або придумайте оригінальне дизайнерське оформлення. Такі пакети стануть відмінним рекламним інструментом для залучення клієнтів. Ми з задоволенням візьмемося за виготовлення пакетів з вашим оформленням, а дизайнери компанії «УкрПак» завжди готові прийти на допомогу в розробці макетів.

 

Як вигідно замовити поліетиленові пакети

 

замовити поліетиленові пакети Якщо ви хочете купити поліетиленові пакети оптом від виробника в Україні, рекомендуємо зупинити свій вибір на «УкрПак». Пакети, вироблені в нашій компанії, мають цілий ряд важливих переваг.

 

Так, ми надаємо широкий спектр послуг з виготовлення та оптового продажу поліетиленових пакетів різних форм і типів з нанесенням фірмових логотипів. Ви можете купити дешеві пакети з поліетилену з логотипом компанії на основі вашого брендбуку. Для цього достатньо відправити зображення по електронній пошті і уточнити розмір необхідного тиражу. Наші фахівці зорієнтують Вас за ціною і термінами виготовлення, дадуть відповідь на всі питання.

 

У нашій компанії ви зможете купити пакети з укріпленої ручкою: укріплення - не тільки значно підвищують міцність виробу, запобігаючи розтягування і обрив матеріалу в місцях максимального додатка зусилля, але і робить упаковку істотно більш зручним для тривалого використання. Для зміцнення використовується додаткова накладка з більш щільного полімеру (рейтер). Такий виріб має значно більшу вантажопідйомність і збільшений термін експлуатації. Неукріплені - як правило, виготовляються з більш товстого і міцного матеріалу, тому приварювання додаткові накладки недоцільно. Крім того, часто виробляють вирубні пакети з неукріпленої ручкою невеликих форматів. У цьому випадку розміщення в упаковці важких предметів заздалегідь виключено.

 

Замовити пакети в УкрПак - значить зробити вибір на користь високої якості. Ретельний контроль на кожному етапі виробництва продукції дає нам можливість випускати пакети, у відповідності з усіма стандартами якості. Виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення з логотипом і без - один з профілів нашої компанії, тому ми завжди тримаємо високу марку.

 

Продаж поліетиленових пакетів - послуга, яка користується підвищеним попитом, а тому так важливо акуратне і своєчасне виконання всіх замовлень для клієнтів в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі.

 

Якщо ви хочете, щоб замовлення поліетиленових пакетів обійшлося вам недорого, оформляйте його на www.ukrpak.com. Обов'язково зверніть увагу, що ми виробляємо різні типи пакетів. Виберіть відповідний вам, визначитеся з тиражем і оформите замовлення через Інтернет або по телефону.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022