+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети з логотипом і успішність бізнесу

Пакети роблять ваш бізнес упізнаваним. Одна з ринкових аксіом говорить - чим популярніший бренд, тим більше прибутку отримує компанія. Упаковка показує ваш рівень і статус компанії, дає можливість відрізнятися від конкурентів і навіть підвищує цінність самого товару. Рекламні кампанії сприяють просуванню бізнесу, і одним з дієвих інструментів виступає реклама на пакетах, а її основним діючим елементом - логотип компанії.

 

Брендовані поліетиленові пакети - виграшне рішення для акцентування уваги на бренд, а також ефективний і ненав'язливий рекламний носій. Виготовлення поліетиленової упаковки для розв'язання різноманітних задач пропонує нанесення друку фірмового зображення. З урахуванням рекламного ефекту пакети зі своїм логотипом будуть для вас «дешевше», ніж недорога однотипна серійна упаковка.

 

Поліетиленові пакети для реклами

 

пакети з логотипом Фахівці рекламної індустрії відзначають безліч позитивних моментів подібної реклами. Вже давно минули часи, коли фірмова пакувальна продукція була атрибутом лише великих організацій. Низька вартість друку на пакетах призвела до того, що такою послугою користуються, в тому числі, і невеликі компанії, які тільки виходять на ринок в Україні. І з кожним роком число таких компаній тільки збільшується.

 

Практика показує - більше 70% покупців довіряє продуктам фірмових торгових точок. Надання пакетів безкоштовно або за символічну суму значно підвищує репутацію компанії в очах покупців. Окрім роздрібної торгівлі, виготовлення персоналізованої упаковки з друком реклами актуально при проведенні соціальних заходів, акцій, галузевих виставок, конференцій і семінарів.

 

Пакетами сьогодні користується абсолютна більшість людей в усьому світі. Їх використовують і представники бізнесу, і соціально незахищені верстви населення, і студенти, і пенсіонери. Одним словом, вони присутні в житті кожної людини.

 

Реклама на пакетах є важливим елементом для розширення клієнтської аудиторії. Якщо керівник компанії - відповідальний і розумна людина, яка хоча б трохи розбирається в маркетингових технологіях, то він ні в якому разі не відмовиться від цієї чудової ідеї - розміщення своєї реклами на пакувальних матеріалах.

 

Пакети з логотипом - це імідж будь-якої компанії. Їх наявність і широке поширення може значно поліпшити стан бізнесу, і все це - за цілком розумні гроші. У такого методу просування досить широке охоплення аудиторії. Яскраве, оригінальне оформлення, виділення переваг бренду, акцій, знижок і зображення продуктів на пакеті викликає у потенційних споживачів позитивні емоції, тому бренд приверне до себе їх увагу і повагу.

 

Замовити пакети з логотипом для свого бізнесу

 

пакети оптом Для створення продукції подібного типу застосовуються різноманітні форми друку. Високою продуктивністю характеризується флексодрук, який відрізняється низькою вартістю і можливістю випускати пакети оптом. Пакети можна замовити у вигляді «маєчки», «банана», різних форматів друку і габаритів вироби. Реклама на пакетах не вимагає великих витрат і вигідна з економічної точки зору для будь-якого підприємства. Це один з найбільш ефективних мобільних способів створення рекламного проекту і просування бізнесу.

 

Значна кількість українських компаній зробило свій вибір на користь компанії УкрПак, тому що у нас ціни нижчі за ринкові за рахунок власного виробництва повного циклу. Крім того, підприємство гарантує абсолютну відповідність вимог якості продукції, адже ми зацікавлені в постійній співпраці з вами.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022