+38 (095) 556-72-72

+38 (096) 556-72-72

+38 (063) 556-72-72

+38 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Поліетиленові пакети майка купити оптом від виробника

Найбільш розповсюдженим видом пакувальної продукції, яка використовується в торгових точках для фасування та пакування продукції, є пакети типу майка. При вкрай малій товщині вони відрізняються максимальною міцністю.

 

Пропонуємо пакети майка оптом від виробника за типовими і індивідуальними замовленнями, можливий друк логотипів. У ці недорогі і місткі кульки зручно складати покупки на касі, а зручність клієнтів - важлива складова успіху компанії. Пакети-майки ефективні у всіх відносинах, що і робить їх найпопулярнішим рішенням на ринку пакувальних виробів.

 

Поліетиленові пакети великим і дрібним оптом

 

пакети майка оптом Потрібно ретельно вибирати постачальника подібних витратних матеріалів, щоб економити кошти на цьому завданні бізнесу. Пакети майка необхідні для громадських місць, де продаються товари будь-якого роду. Гранично прості в конструкції, але ергономічні і функціональні, вони необхідні для ведення роздрібної торгівлі. Тому такий спосіб упаковки товарів дуже розповсюджений. Ручки пакетів розподіляють вагу рівномірно, тому користуватися ними просто і зручно.

 

В каталозі сайту представлені типові варіанти пакетів майка (без друку малюнка і з друком малюнка) по найбільш вигідним на ринку цінами. Переконайтеся в цьому, ознайомившись з продукцією УкрПак тут.

 

Пакет майка з логотипом - це вдалий приклад недорогої, але ефективної реклами, якою користуються практично всі торгові бренди.

 

Компанія УкрПак при виробництві пакетів майка застосовує нанесення фірмових принтів. Логотип бренду, послужить додатковою рекламою бізнесу на довгострокову перспективу - продукція довговічна і практична. Як правило, пакет з друком, на якому нанесені зображення і логотипи, викличе більше довіри вашої компанії і підвищить прибутковість бізнесу.

 

У нашому розпорядженні сучасна виробнича база, що дозволяє реалізовувати замовлення різної складності. Звертаючись до нас, ви отримуєте можливість замовити вироби, які будуть відповідати будь-яким вашим вимогам за розмірами, щільністю і вантажопідйомністю пакетів, кольором, надрукованому зображенню.

 

Купити пакети майка високої якості оптом від виробника

 

купити пакети майка оптом Наше підприємство здійснює B2B-продажі для дрібних і великих компаній. Ми продаємо типові і замовні поліетиленові пакети та інші витратні матеріали оптом для магазинів, супермаркетів, кав'ярень, точок громадського харчування, різних торгових точок на ринках, а також приватним підприємцям для перепродажу.

 

Додаткова інформація для виготовлення замовної продукції: виробництво можливо в будь-яких кольорах. Ви можете замовити пакети з логотипом, з нанесенням будь-якого іншого малюнка або без нього. Продукція нашої компанії використовується без обмежень для упаковки харчових продуктів. На прохання замовника, ми можемо розмістити на ручки виробів відповідні мітки.

 

Ознайомтеся з наступними перевагами замовлення товарів на виробництві УкрПак:

 

доставка по всій території України;

 

врахування індивідуальних побажань кожного клієнта;

 

оперативне оформлення замовлення через канали зв'язку і швидкий привіз товарів замовнику.

 

Відділ продажів взаємодіє з нашої складської базою даних, і таким чином показує актуальну інформацію про наявність товарів на даний конкретний момент. Складські запаси поповнюються щодня, і навіть якщо потрібного вам товару не виявилося на складі, швидше за все він з'явиться в найближчі дні. Ви можете з'ясувати очікуваний термін його надходження у менеджерів з продажу, а також оформити замовлення на виготовлення індивідуальної пакувальної продукції з друком вашого логотипу.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022