+380 (095) 556-72-72

+380 (096) 556-72-72

+380 (063) 556-72-72

+380 (057) 744-02-96

Украина, Харьков

ул. Окружная дорога 3

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

МЕНЮ

Екологічні біорозкладні пакети

Бездоганний з точки зору екологічності продукт, який стане ефективною іміджевої складовою вашої компанії - біорозкладні пакети. Віддаючи перевагу пакетам даного типу, ви демонструєте дбайливе ставлення до навколишнього середовища, що не може не викликати повагу з боку клієнтів і партнерів.

 

Останнім часом вони стають популярною альтернативою звичайному пластику, особливо в зв'язку зі зростаючим розумінням екологічної безпеки.

 

Екологічні біорозкладні пакети - повноцінний аналог виробів з поліетилену

 

біорозкладні пакети Останнім часом все частіше лунають голоси про охорону навколишнього середовища, зміни клімату і надмірному використанні одноразової упаковки. Однак сьогодні важко уявити функціонування без пластику. На відміну від поліетиленових пакетів, період розкладання яких становить близько 100років, екологічні аналоги розкладаються приблизно через 2 роки. При цьому не потрібно створювати будь-які спеціальні умови. Потрібен тільки кисень, вода і світло.

 

Біорозкладані пакети не поступаються ні по міцності, ні по естетичним характеристикам аналогічним виробам з поліетилену. Спостерігається лише невелика різниця у вартості, яка становить не більше 10-15%. Звичайні пакети з поліетилену трохи дешевше.

 

Екологічні пакети можна зберігати 1 рік 2 місяці за умови наявності в складі вироби оксо-добавки d2w. В якості основної сировини виступає біорозкладаний ПВТ, а також ПНТ.

 

Зберігати пакети даного типу необхідно в місці з мінімально допустимою вологістю повітря, а також на віддалі від джерел тепла. Також важливо забезпечити надійний захист продукції від впливу прямих сонячних променів (температура повітря не повинна підніматися вище 30 ° C) . При дотриманні даних умов ми гарантуємо збереження початкових властивостей продукції, що випускається протягом зазначеного гарантійного періоду.

 

Незважаючи на мінімальні недоліки біорозкладного пластику, він стає популярною альтернативою використанню звичайних поліетиленових пакетів, особливо в зв'язку зі зростаючим розумінням екологічної безпеки. Крім того, переваги біорозкладних пластиків повністю переважують недоліки, що робить його кращим вибором в порівнянні з пластиковими полімерами, які традиційно використовувалися раніше.

 

Виготовлення екологічних пакетів на замовлення

 

виготовлення екологічних пакетів Виробляючи власні пакувальні вироби, ми швидко адаптувалися до зростаючих вимог суспільства і споживачів. Останнім часом ми зосередили свою увагу на виготовленні продукції екологічного спрямування, підтримки виробників екологічно чистих товарів. Це дозволяє нам пропонувати якісні продукти за конкурентними цінами, в тому числі фірмові пакувальні вироби.

 

Щоб замовити біорозкладні пакети з нанесенням логотипу, тираж партії повинен становити не менше 10 тис. примірників. Асортиментна лінійка продукції представлена моделями з вирубними ручками, кульками типу майка, а також будь-якими різновидами фасувальних пакетів. За бажанням замовника додатково наноситься відповідний логотип, який вказує, що пакет є біорозкладаним. Для нанесення логотипу використовується флексодрукарське обладнання і безпечні з екологічної точки зору фарби на водяній або спиртовій основі.

 

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

 

широкий асортимент і доступні ціни;

 

індивідуальний підхід і товарні гарантії;

 

оперативне обслуговування та високу якість;

 

виконання замовлення точно в строк.

 

Доставка готової продукції здійснюється в усі регіони України. Чекаємо ваших замовлень на екологічні біорозкладні пакети.

Дистрибьюция по Украине

Наши партнерыСледуйте за нами!
Ukrpak © 2022